Razvodna kutija za beton 1296-02
2.214,62рсд
→ Kao centralna spojna kućišta za polaganje kablova u obliku zvezde.
→ Lako se ponovo ožičava kada menjate način na koji se sobe koriste.
→ Razdvojni zidovi za razdvajanje električnih kola.
→ Završni poklopac sa zavrtnjem za instalaciju u skladu sa VDE.
Dostupno za avansnu kupovinu
Razvodna kućišta svih veličina i za skoro sve vrste instalacija. Ovaj asortiman proizvoda sadrži praktične veličine kućišta, kao i robustan dizajn kućišta koji je savršen za gradilišta.
| EAN | 4013456340619 |
| IP klasa | IP 2X |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dužina | 180 mm |
| Širina | 180 mm |
| Dubina | 84 mm |
| Koristite separator zid za najviše 2 električna kola | Da |
| Broj delova | 2 |
| Polja za ulaz | 8 |
| Moguće veličine DIN EN provodnika po polju za unos: 4 x 16 mm Ø, 4 x 20 mm Ø, 1 x 25 mm Ø, 1 x 32 mm Ø, 1 x 40 mm Ø | Da |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 1/100 |
| Sertifikat | VDE |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 1296-02 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0600 G
1.281,49рсд – 2.212,50рсдRaspon cena: od 1.281,49рсд do 2.212,50рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 3500 G
4.675,34рсд – 20.925,33рсдRaspon cena: od 4.675,34рсд do 20.925,33рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 B
546,58рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд












