Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд
Kablovska razvodna kutija KF 1000 G je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. KF 1000 G se isporučuje sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija KF 1000 G je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite kutije je IP 66 ili IP 67 u zavisnosti od dogradnih uvodnica koje se instaliraju.
Kablovska razvodna kutija KF 1000 G izrađuje se u 3 varijante:
- KF 1000 G : Polikarbonat, 180x130x77mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
- KF 1006 G : Polikarbonat, 180x130x77mm, stezaljke 5P 1.5-6mm², boja siva, RAL 7035
- KF 1010 G : Polikarbonat, 180x130x77mm, stezaljke 5P 2.5-10mm², boja siva, RAL 7035
Razvodne kutije KF 1000 G se isporučuju sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika tipa M20, M25 ili M32. Kod razvodnih kutija KF 1000 G zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | KF 1000 G Ui = 1000 V AC/DC KF 1006 G Ui = 690 V AC/DC KF 1010 G Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | KF 1000 G – neodređeno KF 1006 G – 40A KF 1010 G – 63A |
| Materijal | PC-GFS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67 |
| Ugradne dimenzije | 150x97x62 mm |
| Spoljne dimenzije | 180x130x77 mm |
| Redne stezaljke | KF 1000 G – Bez stezaljki KF 1006 G – 5p 1.5-6mm² KF 1010 G – 5p 2.5-10mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK09 (10 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | KF 1000 G – 0,241 kg KF 1006 G – 0,318 kg KF 1010 G – 0,385 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE, DNV GL |
| Posebne izvedbe | UV otporno, otporno na temperaturu, zaštićeno od kiše, otporno na slanu vodu |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | KF 1000 G, KF 1006 G, KF 1010 G |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 B
546,58рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 212
1.223,42рсд – 1.450,27рсдRaspon cena: od 1.223,42рсд do 1.450,27рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд













