Razvodna kutija KF 0600 G
1.281,49рсд – 2.212,50рсдRaspon cena: od 1.281,49рсд do 2.212,50рсд
Kablovska razvodna kutija KF 0600 G je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. KF 0600 G se isporučuje sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija KF 0600 G je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite kutije je IP 66, IP 67 , IP 69 u zavisnosti od dogradnih uvodnica koje se instaliraju.
Kablovska razvodna kutija KF 0600 G izrađuje se u 3 varijante:
- KF 0600 G : Polikarbonat, 130x130x77mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
- KF 0604 G : Polikarbonat, 130x130x77mm, stezaljke 5P 1.5-4mm², boja siva, RAL 7035
- KF 0606 G : Polikarbonat, 130x130x77mm, stezaljke 5P 1.5-6mm², boja siva, RAL 7035
Razvodne kutije KF 0600 G se isporučuju sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika tipa M20, M25 ili M32. Kod razvodnih kutija KF 0600 G zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | KF 0600 G Ui = 1000 V AC/DC KF 0602 G Ui = 690 V AC/DC KF 0604 G Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | KF 0600 G – neodređeno KF 0604 G – 32A KF 0606 G – 40A |
| Materijal | PC-GFS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67/69 |
| Ugradne dimenzije | 102x102x62 mm |
| Spoljne dimenzije | 130x130x77 mm |
| Redne stezaljke | KF 0600 G – Bez stezaljki KF 0604 G – 5p 1.5-4mm² KF 0606 G – 5p 1.5-6mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK09 (10 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | KF 0600 G – 0,215 kg KF 0604 G – 0,226 kg KF 0606 G – 0,254 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE, DNV GL |
| Posebne izvedbe | UV otporno, otporno na temperaturu, zaštićeno od kiše, otporno na slanu vodu |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | KF 0600 G, KF 0604 G, KF 0606 G |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 G
602,17рсд – 1.452,17рсдRaspon cena: od 602,17рсд do 1.452,17рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 5000 G
6.949,64рсд – 21.325,90рсдRaspon cena: od 6.949,64рсд do 21.325,90рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1600 G
2.831,34рсд – 3.702,10рсдRaspon cena: od 2.831,34рсд do 3.702,10рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 2500 G
3.532,06рсд – 11.962,70рсдRaspon cena: od 3.532,06рсд do 11.962,70рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 R
815,26рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 815,26рсд do 1.526,28рсд













