Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд
Razvodna kutija TH 211 izrađuje se sa 3 kablovska ulaza za kablove prečnika 8.0 do 17 mm ili 7.0 do 13.5 mm. Kablovska kutija se isporučuje sa ili bez rednih stezaljki. Kao prazna može se koristiti za ugradnju elektronike koja je izložena uticajima vlage i atmosferskih uticaja. Stepen zaštite IP65.
Kablovska razvodna kutija TH 211 je pogodana za instalaciju na otvorenom prostoru. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva. Stepen zaštite kutije je IP 65. Kablovska razvodna kutija TH 211 izrađuje se u 3 varijante:
- THA.211.A1A : Poliamid, 3 ulaza Ø8-17mm, 137x118x36 mm, bez stezaljki
- THB.211.A3A : Poliamid, 3 ulaza Ø8-17mm, 137x118x36 mm, stezaljke 3P 0.5-4mm²
- THB.211.A4A : Poliamid, 3 ulaza Ø8-17mm, 137x118x36 mm, stezaljke 4P 0.5-4mm²
- THB.211.A5A : Poliamid, 3 ulaza Ø8-17mm, 137x118x36 mm, stezaljke 5P 0.5-1.5mm²
- THA.211.D1A : Poliamid, 3 ulaza Ø7-13.5mm, 137x118x36 mm, bez stezaljki
- THB.211.D3A : Poliamid, 3 ulaza Ø7-13.5mm, 137x118x36 mm, stezaljke 3P 0.5-4mm²
- THB.211.D4A : Poliamid, 3 ulaza Ø7-13.5mm, 137x118x36 mm, stezaljke 4P 0.5-4mm²
- THB.211.D5A : Poliamid, 3 ulaza Ø7-13.5mm, 137x118x36 mm, stezaljke 5P 0.5-1.5mm²
Razvodne kutije TH 211 se se isporučuju sa uvodnicima, opseg zaptivanja u zavisnosti od varijante proizvoda. Kod razvodnih kutija TH 211 poklopac je povezan sa osnovom kutije pomoću šarke. Zaključavanje razvodne kutije se vrši pomoću dve žabice. Da bi se obezbedio stepen zaštite IP 65 neophodno je koristiti dva vijka koji se ispoučuju uz razvodnu kutiju.
| Broj kablovskih ulaza | 3 |
| Prečnik kabla | THA.211.A1A – Ø8-17mm THB.211.A3A – Ø8-17mm THB.211.A4A – Ø8-17mm THB.211.A5A – Ø8-17mm THA.211.D1A – Ø7-13.5mm THB.211.D3A – Ø7-13.5mm THB.211.D4A – Ø7-13.5mm THB.211.D5A – Ø7-13.5mm |
| Nominalni napon | THA.211.A1A – neodređeno THB.211.A3A – Un = 450 V AC THB.211.A4A – Un = 450 V AC THB.211.A5A – Un = 450 V AC THA.211.D1A – neodređeno THB.211.D3A – Un = 450 V AC THB.211.D4A – Un = 450 V AC THB.211.D5A – Un = 450 V AC |
| Nominalna struja | THA.211.A1A – neodređeno THB.211.A3A – In = 24 A THB.211.A4A – In = 24 A THB.211.A5A – In = 16 A THA.211.D1A – neodređeno THB.211.D3A – In = 24 A THB.211.D4A – In = 24 A THB.211.D5A – In = 16 A |
| Materijal | PA66 (Poliamid) |
| IP klasa | IP 65 |
| Ugradne dimenzije | 58x45x36 mm |
| Spoljne dimenzije | 137x118x36 mm |
| Redne stezaljke | THA.211.A1A – Bez stezaljki THB.211.A3A – 3P 0.5-4mm² THB.211.A4A – 4P 0.5-4mm² THB.211.A5A – 5P 0.5-1.5mm² THA.211.D1A – Bez stezaljki THB.211.D3A – 3P 0.5-4mm² THB.211.D4A – 4P 0.5-4mm² THB.211.D5A – 5P 0.5-1.5mm² |
| Temperatura okoline | -40°C do +125°C |
| Otpornost na koroziju | Salt mist test : EN60068-2-11:2000 |
| IK klasa | IK08 |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | |
| Sertifikat | EN 60529, EN 60998-1, CE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | THA.211, THB.211 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Zemlja uvoza | Italija |
| Proizvođač | TECHNO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0200 G
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд















