Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд
Razvodna kutija TH 209 izrađuje se sa 3 ili 4 kablovska ulaza za kablove prečnika 7.0 do 13.5 mm. Kablovska kutija se isporučuje sa ili bez rednih stezaljki. Kao prazna može se koristiti za smeštanje elektronike koja je izložena uticajima vlage i atmosferskih uticaja. Stepen zaštite IP68.
Kablovska razvodna kutija TH 209 je pogodana za instalaciju na otvorenom prostoru. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva. Mogu biti potopljene do dubine od 5m u trajanju od 3h. Stepen zaštite kutije je IP 68. Kablovska razvodna kutija TH 209 izrađuje se u 7 varijanti:
- THA.209.A1A : Poliamid, 4 ulaza, 121x65x28 mm, bez stezaljki, IP68
- THB.209.A3A : Poliamid, 4 ulaza, 121x65x28 mm, stezaljke 3P 0.5-4mm², IP68
- THB.209.A4A : Poliamid, 4 ulaza, 121x65x28 mm, stezaljke 4P 0.5-4mm², IP68
- THB.209.A5A : Poliamid, 4 ulaza, 121x65x28 mm, stezaljke 5P 0.5-1.5mm², IP68
- THB.209.A8A : Poliamid, 4 ulaza, 121x65x28 mm, stezaljke 8P 0.5-1.5mm², IP68
- THA.209.D1A : Poliamid, 3 ulaza, 121x65x28 mm, bez stezaljki, IP68
- THA.209.D3A : Poliamid, 3 ulaza, 121x65x28 mm, stezaljke 3P 0.5-4mm², IP68
Razvodne kutije TH 209 se isporučuju sa kablovskim uvodnicima, opseg zaptivanja Ø 7,0 – 13,5 mm. Kod razvodnih kutija TH 209 povezivanje poklopca sa osnovom kutije se vrši pomoću 4 vijka da bi se obezbedio stepen zaštite IP 68.
| Broj kablovskih ulaza | THA.209.A1A – 4 THA.209.D1A – 3 THB.209.A3A – 4 THB.209.D3A – 3 THB.209.A4A – 4 THB.209.A5A – 4 THB.209.A8A – 4 |
| Prečnik kabla | 7.0 – 13.5 mm |
| Nominalni napon | THA.209.A1A – neodređeno THA.209.D1A – Un = 450 V AC THB.209.A3A – Un = 450 V AC THB.209.D3A – Un = 450 V AC THB.209.A4A – Un = 450 V AC THB.209.A5A – Un = 450 V AC THB.209.A8A – Un = 450 V AC |
| Nominalna struja | THA.209.A1A – neodređeno THA.209.D1A – In = 24 A THB.209.A3A – In = 24 A THB.209.D3A – In = 24 A THB.209.A4A – In = 24 A THB.209.A5A – In = 16 A THB.209.A8A – In = 16 A |
| Materijal | PA66 (Poliamid) |
| IP klasa | IP 68 |
| Ugradne dimenzije | 43×53.5×24 mm |
| Spoljne dimenzije | 121x65x28 mm |
| Redne stezaljke | THA.209.A1A – Bez stezaljki THA.209.D1A – Bez stezaljki THB.209.A3A – 3P 0.5-4mm² THB.209.D3A – 3P 0.5-4mm² THB.209.A4A – 4P 0.5-4mm² THB.209.A5A – 5P 0.5-1.5mm² THB.209.A8A – 8P 0.5-1.5mm² |
| Temperatura okoline | -40°C do +100°C – Bez stezaljke -40°C do +85°C – Sa stezaljkom |
| Otpornost na koroziju | Salt mist test : EN60068-2-11:2000 |
| IK klasa | IK08 |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | THA.209.A1A – 68.8g THA.209.D1A – 61.4g THB.209.A3A – 93.0g THB.209.D3A – 93.0g THB.209.A4A – 99.9g THB.209.A5A – 88.0g THB.209.A8A – 96.5g |
| Sertifikat | EN 60529, EN 60998-1, CE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | THA.209, THB.209 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Zemlja uvoza | Italija |
| Proizvođač | TECHNO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija KF 0200 B
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 B
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд















