Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд
Kablovska razvodna kutija DK 0600 B je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. DK 0600 B se isporučuje sa integrisanim elastičnim zaptivnim membranama, koje mogu da se uklone radi instalacije kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija DK 0600 B je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva, pritisak vode: max. 100 bara, temperatura vode: max. 80° C, rastojanje => 0,15 m. Stepen zaštite kutije je IP 66.
Kablovska razvodna kutija DK 0600 B izrađuje se u 2 varijante:
- DK 0600 B : Polipropilen, 130x130x77mm, bez stezaljki, boja crna, RAL 9011
- DK 0606 B : Polipropilen, 130x130x77mm, stezaljke 5P 1.5-6mm², boja crna, RAL 9011
Razvodne kutije DK 0600 B se isporučuju sa integrisanim elastičnim zaptivnim membranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika, opseg zaptivanja Ø 9,0 – 21,0 mm. Jedan kablovski ulaz na leđima kutije, opseg zaptivanja Ø 9,0 – 20,0 mm. Kod razvodnih kutija DK 0600 B zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | DK 0600 B Ui = 1000 V AC/DC DK 0606 B Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | DK 0600 B – neodređeno DK 0606 B – 40A |
| Materijal | PP (Polipropilen) |
| IP klasa | IP 66 |
| Ugradne dimenzije | 102x102x62 mm |
| Spoljne dimenzije | 130x130x77 mm |
| Redne stezaljke | DK 0600 B – Bez stezaljki DK 0606 B – 5p 1.5-6mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +40°C |
| Test užarene žice | 750 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK07 (2 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | DK 0600 B – 0,173 kg DK 0606 B – 0,240 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | DK 0600 B, DK 0606 B |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 B
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 G
602,17рсд – 1.452,17рсдRaspon cena: od 602,17рсд do 1.452,17рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд












