Razvodna kutija Ø70 1172-62
160,01рсд
→ Ugradana kutija 1172-62 kružnog dizajna prečnika Ø 70 mm.
→ Instalacija ugradne kutije je moguća ukucavanjem na zid.
→ Sa kaiševima za ukucavanje kao pomoć pri postavljanju.
→ Ekseri Ø maks. 3 mm.
→ Debljina maltera min. 6 mm.
→ Dimenzije u skladu sa nemačkim DIN 49073.
→ Za instalacione cevi M20.
Dostupno za avansnu kupovinu
Ugradna kutija kružnog dizajna prečnika Ø 70mm i dubine 36mm.Ugradna kutija sa kajiševima za montažu pomoću eksera koji se zakucavaju u zid. Kajiševi za ukucavanje omogućavaju ugradnju ove razvodne kutije bez upotrebe gipsa ili maltera. Potrebna minimalna debljina maltera ili gipsa iznosi 6 mm. Ugradna kutija 1172-62 poseduje osam ulaza za instalacione cevi M20 koji se mogu upotrebiti i kao direktni ulazi za kablove. Ugradna kutija se isporučuje bez poklopca i vijaka. Kao poklopac može se koristiti univerzalni VDE poklopac 1184-90 ili univerzalni pokolpac 1184-77 (varijanta bez halogena) koji se naručuju posebno. Za slučajeve prskajuće vode ili povišene vlage u vazduhu na mestima montaže ugradne kutije preporučuje se univerzalni vodootporni poklopac 1174-99.
| EAN | 4013456132108 |
| IP klasa | IP 20 |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dubina | 36 mm |
| Razmak između vijaka | 67 mm |
| Ulaz M20 | 8 |
| Predviđeno za redne stezaljke | 6×1,5 mm² ili 5×2,5 mm² |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 100 |
| Sertifikat | DIN EN 60670, VDE 0606 |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 1172-62 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 212
1.223,42рсд – 1.450,27рсдRaspon cena: od 1.223,42рсд do 1.450,27рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 G
602,17рсд – 1.452,17рсдRaspon cena: od 602,17рсд do 1.452,17рсд








