Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд
Kablovska razvodna kutija KF 3500 G je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. KF 3500 G se isporučuje sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija KF 3500 G je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite kutije je IP 66 ili IP 67 u zavisnosti od dogradnih uvodnica koje se instaliraju.
Kablovska razvodna kutija KF 3500 G izrađuje se u 3 varijante:
- KF 3500 G : Polikarbonat, 295x225x122 mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
- KF 3535 G : Polikarbonat, 295x225x122 mm, stezaljke 5p 16-35mm², boja siva, RAL 7035
- KF 3550 A : Polikarbonat, 295x225x122 mm, za Cu/Al provodnike, stezaljke 5p 1.5-50mm², boja siva, RAL 7035
Razvodne kutije KF 3500 G se isporučuju sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika tipa M25, M40 ili M50. Kod razvodnih kutija KF 3500 G zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | KF 3500 G Ui = 1000 V AC/DC KF 3535 G Ui = 690 V AC/DC KF 3550 A Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | KF 3500 G – neodređeno KF 3535 G – 125A KF 3550 A – 160A/145A (Cu/Al provod.) |
| Materijal | PC-GFS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67/69 |
| Ugradne dimenzije | 260x190x106 mm |
| Spoljne dimenzije | 295x225x122 mm |
| Redne stezaljke | KF 3500 G – Bez stezaljki KF 3535 G – 5p 16-35mm² KF 3550 A – 5p 1.5-50mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK09 (10 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | KF 3500 G – 1,018 kg KF 3535 G – 2,156 kg KF 3550 A – 1,330 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE, DNV GL |
| Posebne izvedbe | UV otporno, otporno na temperaturu, zaštićeno od kiše, otporno na slanu vodu |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | KF 3500 G, KF 3535 G, KF 3550 A |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 R
815,26рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 815,26рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0200 G
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 G
602,17рсд – 1.452,17рсдRaspon cena: od 602,17рсд do 1.452,17рсд













