Razvodna kutija TH 212
1.223,42рсд – 1.450,27рсдRaspon cena: od 1.223,42рсд do 1.450,27рсд
Razvodna kutija THA.212 je inovativno rešenje dizajnirano do najsitnijih detalja za napredne sisteme upravljanja. Prva razvodna kutija na tržištu sa IP66 stepenom zaštite bez vijaka. Razvodne kutije TH 212 su opremljene brzim zatvaračem bez alata i sa perforacijama za uvodnike na bočnim stranama. Kablovska kutija se isporučuje bez rednih stezaljki i može se koristiti za smeštanje elektronike koja je izložena uticajima vlage i atmosferskih uticaja. Stepen zaštite razvodne kutije IP66/67.
Kablovska razvodna kutija TH 212 je pogodana za instalaciju na otvorenom prostoru. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva. Stepen zaštite kutije je IP 66/67. Razvodna kutija TH 212 odlikuje se malim dimenzijama i elegantnim izgledom. Predstavljaju idealno rešenje za „pametne“ uređaje koji mogu da integrišu elektronske i kontrolne komponente (žične/bežične).
Razvodna kutija TH 212 izrađuje se sa 5 kablovskih ulaza M16/20. Varijanta THA.212. B0A poseduje dodatni ulaz kroz poklopac kutije. Kablovska razvodna kutija TH 212 izrađuje se u 3 varijante:
- THA.212.A0A.P66 : Polikarbonat, 5 ulaza M16/2, 72x75x57 mm, IP66
- THA.212.A0A.P67 : Polikarbonat, 5 ulaza M16/20, 72x75x57 mm, IP67
- THA.212.B0A : Polikarbonat, 5 ulaza M16/20 + ulaz M20 (poklopac), 72x75x57 mm, IP66
Razvodne kutije TH 212 se isporučuju bez kablovskih uvodnica. Predviđeni su otvori za uvodnike 2x M16 + M20. Pored standardnih ulaza kutije su opremljene sa dva kablovska ulaza M16 na leđima kutije. Kod razvodnih kutija TH 212 zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca. Razvodna kutija TH 212 se izrađuje u dve varijante, sa stepenom zaštite IP 66 i IP 67.
| Broj kablovskih ulaza | THA.212.A0A.P66 – 5 THA.212.A0A.P67 – 5 THA.212.B0A – 5 + otvor M20 na poklopcu |
| Prečnik kabla | M16, M20 |
| Nominalni napon | Neodređeno |
| Nominalna struja | Neodređeno |
| Materijal | PC-ABS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67 |
| Ugradne dimenzije | mm |
| Spoljne dimenzije | 72x75x57 mm |
| Redne stezaljke | Bez stezaljki |
| Temperatura okoline | -20°C do +60°C |
| Otpornost na koroziju | Salt mist test : EN60068-2-11:2000 |
| IK klasa | IK08 |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | THA.212.A0A.P66 – 98g THA.212.A0A.P67 – 102g THA.212.B0A – 98g |
| Sertifikat | EN 60529, EN 60998-1, CE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | THA.212 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Zemlja uvoza | Italija |
| Proizvođač | TECHNO |
-
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 R
815,26рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 815,26рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 3500 G
4.675,34рсд – 20.925,33рсдRaspon cena: od 4.675,34рсд do 20.925,33рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд
















