Ugradna kutija za zidnu rasvetu 9248-01
335,59рсд
→ Sa unutrašnjim poklopcem.
→ Sa prstenom za držanje.
Dostupno za avansnu kupovinu
Ugradna kutija za zidno osvetljenje, sa pokopcem, air-tight.
| EAN | 4013456242401 |
| IP klasa | IP 2X |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dubina | 45 mm |
| Za debljinu panela | 7 – 40 mm |
| Ø otvora | 35 mm |
| Uvodi za kablove 3 k 1,5 mm² | 1 |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 25/100 |
| Sertifikat | VDE |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 9248-01 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 R
815,26рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 815,26рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0600 G
1.281,49рсд – 2.212,50рсдRaspon cena: od 1.281,49рсд do 2.212,50рсд








