Razvodna kutija DK 0200 R
815,26рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 815,26рсд do 1.526,28рсд
Kablovska razvodna kutija DK 0200 R je pogodana za strujna kola sigurnosnog osvetljenja, za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. DK 0200 R se isporučuje sa integrisanim elastičnim zaptivnim membranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija DK 0200 je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva, pritisak vode: max. 100 bara, temperatura vode: max. 80° C, rastojanje => 0,15 m. Stepen zaštite kutije je IP 66.
Kablovska razvodna kutija DK 0200 izrađuje se u 2 varijante:
- DK 0200 R : Polipropilen, 93x93x62mm, bez stezaljki, boja poklopca crvena, RAL 3000
- DK 0202 R : Polipropilen, 93x93x62mm, stezaljke 5P 0.75-2.5mm², boja poklopca crvena, RAL 3000
Razvodne kutije DK 0200 R se isporučuju sa integrisanim elastičnim zaptivnim membranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika, opseg zaptivanja Ø 6,0 – 15,0 mm. Jedan kablovski ulaz na leđima kutije, opseg zaptivanja Ø 6,0 – 13,0 mm. Kod razvodnih kutija DK 0200 R zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | DK 0200 R Ui = 1000 V AC/DC DK 0202 R Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | DK 0200 R – neodređeno DK 0202 R – 20A |
| Materijal | PP (Polipropilen) |
| IP klasa | IP 66 |
| Ugradne dimenzije | 74x74x47 mm |
| Spoljne dimenzije | 93x93x62 mm |
| Redne stezaljke | DK 0200 R – Bez stezaljki DK 0202 R – 5p 0.75-2.5mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +40°C |
| Test užarene žice | 750 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK07 (2 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | DK 0200 R – 0,104 kg DK 0202 R – 0,133 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | DK 0200 R, DK 0202 R |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0200 G
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija KF 0200 B
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд












