Ugradna kutija za zidnu rasvetu 9148-00
645,70рсд
→ Sa unutrašnjim poklopcem.
→ Sa prstenom za držanje.
Dostupno za avansnu kupovinu
Ugradna kutija za zidno osvetljenje, sa pokopcem.
| EAN | 4013456241503 |
| IP klasa | IP 2X |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dubina | 40 mm |
| Za debljinu panela | 7 – 30 mm |
| Ø otvora | 2 x 35 mm |
| Uvodi Ø 20 mm | 1 |
| Ulazi za kablove 3 x 1.5 mm² | 2 |
| Udaljenost centra | 30 mm |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 25/100 |
| Sertifikat | VDE, OVE |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 9148-00 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 G
602,17рсд – 1.452,17рсдRaspon cena: od 602,17рсд do 1.452,17рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0600 G
1.281,49рсд – 2.212,50рсдRaspon cena: od 1.281,49рсд do 2.212,50рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1600 G
2.831,34рсд – 3.702,10рсдRaspon cena: od 2.831,34рсд do 3.702,10рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 B
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд








