Razvodna kutija DK 0400 B
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд
Kablovska razvodna kutija DK 0400 B je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. DK 0400 B se isporučuje sa integrisanim elastičnim zaptivnim membranama, koje mogu da se uklone radi instalacije kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija DK 0400 B je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva, pritisak vode: max. 100 bara, temperatura vode: max. 80° C, rastojanje => 0,15 m. Stepen zaštite kutije je IP 66.
Kablovska razvodna kutija DK 0400 B izrađuje se u 2 varijante:
- DK 0400 B : Polipropilen, 104x104x70mm, bez stezaljki, boja crna, RAL 9011
- DK 0404 B : Polipropilen, 104x104x70mm, stezaljke 5P 1.5-4mm², boja crna, RAL 9011
Razvodne kutije DK 0400 B se isporučuju sa integrisanim elastičnim zaptivnim membranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika, opseg zaptivanja Ø 9,0 – 17,0 mm. Jedan kablovski ulaz na leđima kutije, opseg zaptivanja Ø 6,0 – 15,0 mm. Kod razvodnih kutija DK 0200 B zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | DK 0400 B Ui = 1000 V AC/DC DK 0404 B Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | DK 0400 B – neodređeno DK 0404 B – 32A |
| Materijal | PP (Polipropilen) |
| IP klasa | IP 66 |
| Ugradne dimenzije | 83x83x55 mm |
| Spoljne dimenzije | 104x104x70 mm |
| Redne stezaljke | DK 0400 B – Bez stezaljki DK 0404 B – 5p 1.5-4mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +40°C |
| Test užarene žice | 750 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK07 (2 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | DK 0400 B – 0,123 kg DK 0404 B – 0,160 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | DK 0400 B, DK 0404 B |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 B
546,58рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija KF 0200 B
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд












