Razvodna kutija za izjednačenje potencijala 1095-73
5.406,29рсд
→ Kao centralna spojna kućišta za polaganje kablova u obliku zvezde.
→ Lako se ponovo ožičava kada menjate način na koji se sobe koriste.
→ Sa separatornim zidovima za razdvajanje električnih kola.
→ Za ugradnju DIN terminalnih letvica, TS 35 standardne šine za terminalne blokove, LSA+ priključne letvice i još mnogo toga.
→ Završni poklopac sa zavrtnjem za montažu u skladu sa VDE.
Dostupno za avansnu kupovinu
Ugradna kutija za izjednačenje potencijala.
| EAN | 4013456151208 |
| IP klasa | IP 2X |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dužina | 107 mm |
| Širina | 107 mm |
| Dubina | 57 mm |
| Kružni provodnik 6–16², takođe nerezan | 1 |
| Kablovi 1,5–10² (za kupatila ili slično) | 6 |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 10 |
| Sertifikat |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 1095-73 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 B
546,58рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 R
815,26рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 815,26рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 B
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 212
1.223,42рсд – 1.450,27рсдRaspon cena: od 1.223,42рсд do 1.450,27рсд












