Razvodna kutija KF 0200 B
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд
Kablovska razvodna kutija KF 0200 B je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. KF 0200 B se isporučuje sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija KF 0200 B je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite kutije je IP 66 ili IP 67 u zavisnosti od dogradnih uvodnica koje se instaliraju.
Kablovska razvodna kutija KF 0200 B izrađuje se u 2 varijante:
- KF 0200 B : Polikarbonat, 93x93x62mm, bez stezaljki, boja crna, RAL 9011
- KF 0202 B : Polikarbonat, 93x93x62mm, stezaljke 5P 0.75-2.5mm², boja crna, RAL 9011
Razvodne kutije KF 0200 B se isporučuju sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika tipa M20. Kod razvodnih kutija KF 0200 B zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | KF 0200 B Ui = 1000 V AC/DC KF 0202 B Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | KF 0200 B – neodređeno KF 0202 B – 20A |
| Materijal | PC-GFS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67 |
| Ugradne dimenzije | 74x74x47 mm |
| Spoljne dimenzije | 93x93x62 mm |
| Redne stezaljke | KF 0200 B – Bez stezaljki KF 0202 B – 5p 0.75-2.5mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK09 (10 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | KF 0200 B – 0,108 kg KF 0202 B – 0,137 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE, DNV GL |
| Posebne izvedbe | UV otporno, otporno na temperaturu, zaštićeno od kiše, otporno na slanu vodu |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | KF 0200 B, KF 0202 B |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1600 G
2.831,34рсд – 3.702,10рсдRaspon cena: od 2.831,34рсд do 3.702,10рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 G
602,17рсд – 1.452,17рсдRaspon cena: od 602,17рсд do 1.452,17рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 B
546,58рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.526,28рсд












