Razvodna kutija KF 2500 H
4.515,05рсд Originalna cena je bila: 4.515,05рсд.4.063,55рсдTrenutna cena je: 4.063,55рсд.
Kablovska razvodna kutija KF 2500 H je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. KF 2500 H se isporučuje sa glatkim bočnim stranama, na kojima je moguće izbušiti otvore radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid. Stepen zaštite razvodne kutije IP 66/67.
Dostupno za avansnu kupovinu
Kablovska razvodna kutija KF 2500 H je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite kutije je IP 66 ili IP 67 u zavisnosti od dogradnih uvodnica koje se instaliraju.
- KF 2500 H : Polikarbonat, 255x205x112 mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
KF 2500 H se isporučuje sa glatkim bočnim stranama, na kojima je moguće izbušiti otvore radi instalacija kablovskih uvodnika. Kod razvodnih kutija KF 2500 H zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | Ui = 1000 V AC/DC |
| Nominalna struja | Neodređeno |
| Materijal | PC-GFS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67/69 |
| Ugradne dimenzije | 220x170x96 mm |
| Spoljne dimenzije | 255x205x112 mm |
| Redne stezaljke | Bez stezaljki |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK09 (10 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | 0,710 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE, DNV GL |
| Posebne izvedbe | UV otporno, otporno na temperaturu, zaštićeno od kiše, otporno na slanu vodu |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | KF 2500 H |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0600 G
1.281,49рсд – 2.212,50рсдRaspon cena: od 1.281,49рсд do 2.212,50рсд










