Razvodna kutija KF 0600 H
2.452,24рсд Originalna cena je bila: 2.452,24рсд.2.207,02рсдTrenutna cena je: 2.207,02рсд.
Kablovska razvodna kutija KF 0600 H je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. KF 0600 H se isporučuje sa glatkim bočnim stranama, na kojima je moguće izbušiti otvore radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid. Stepen zaštite razvodne kutije IP 66/67.
Dostupno za avansnu kupovinu
Kablovska razvodna kutija KF 0600 H je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite kutije je IP 66 ili IP 67 u zavisnosti od dogradnih uvodnica koje se instaliraju.
- KF 0600 H : Polikarbonat, 130x130x77 mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
KF 0600 H se isporučuje sa glatkim bočnim stranama, na kojima je moguće izbušiti otvore radi instalacija kablovskih uvodnika. Kod razvodnih kutija KF 0600 H zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | Ui = 1000 V AC/DC |
| Nominalna struja | Neodređeno |
| Materijal | PC-GFS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67/69 |
| Ugradne dimenzije | 102x102x62 mm |
| Spoljne dimenzije | 130x130x77 mm |
| Redne stezaljke | Bez stezaljki |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK09 (10 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | 0,194 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE, DNV GL |
| Posebne izvedbe | UV otporno, otporno na temperaturu, zaštićeno od kiše, otporno na slanu vodu |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | KF 0600 H |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 B
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 3500 G
4.675,34рсд – 20.925,33рсдRaspon cena: od 4.675,34рсд do 20.925,33рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 B
546,58рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 R
815,26рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 815,26рсд do 1.526,28рсд











