Uvodnik THA 452
222,31рсд Originalna cena je bila: 222,31рсд.200,08рсдTrenutna cena je: 200,08рсд.
Inovativni kablovski uvodnik THA 452 je pogodan za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. Telo uvodnika od poliamida i gumene komponente su zajedno oblikovane u jednom rešenju. Kablovski uvodnik se isporučuje bez kontra navrtke. Stepen zaštite IP 68.
Inovativne kablovske uvodnice visokih performansi (IP68) za brzo pričvršćivanje kablova. Telo kablovskih uvodnika od poliamida i gumene komponente su zajedno oblikovane u jednom rešenju dajući pouzdanost i sigurnost. Ovakav način izrade uvodnika ne zahteva upotrebu gumenih zaptivki na mestima prolaza uvodnika kroz panel ili na mestima gde se uvodnik ugrađuje u navoje kućišta. Brza i laka instalacija.
Kablovski uvodnik THA 452 je pogodan za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. Otporan su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite uvodnika je IP 68.
Kablovski uvodnik THA 452 izrađuje se u 6 varijanti:
- THA.452.B0A : Poliamid, M25x1.5mm, Ø14-17mm, boja crna, IP 68
- THA.452.B0E : Poliamid, M25x1.5mm, Ø14-17mm, boja siva, RAL 7035, IP 68
- THA.452.B1A : Poliamid, M25x1.5mm, Ø7-10.5mm, boja crna, IP 68
- THA.452.B1E : Poliamid, M25x1.5mm, Ø7-10.5mm, boja siva, RAL 7035, IP 68
- THA.452.C1A : Poliamid, M16x1.5mm, Ø10.5-14mm, boja crna, IP 68
- THA.452.C1E : Poliamid, M25x1.5mm, Ø10.5-14mm, boja siva, RAL 7035, IP 68
Kablovski uvodnici THA 452 se isporučuju bez kontra navrtke. Za temperature okoline od maksimalno +125 °C i minimalno -40 °C, stepen zaštite IP 68 prema IEC 60529, materijal PA poliamid, otporan na plamen, samogasivi, bez halogena i silikona.
| Materijal | PA66 (Poliamid) |
| IP klasa | IP 68 |
| Vrsta navoja | M25x1.5 mm |
| Opseg zaptivanja | THA.452.B0x – Ø 14-17 mm THA.452.B1x – Ø 7-10.5 mm THA.452.C1x – Ø 10.5-14 mm |
| Ugradni otvor | Ø 20.3 mm |
| Temperatura okoline | -40°C do +125°C |
| Otpornost na koroziju | Salt mist test : EN60068-2-11:2000 |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | 0,012 kg – 0,016 kg |
| Sertifikat | EN 62444:2014 |
| Vrsta proizvoda | Kablovski uvodnik |
| Model | THA 452 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Zemlja uvoza | Italija |
| Proizvođač | TECHNO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 B
546,58рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 R
815,26рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 815,26рсд do 1.526,28рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 2500 G
3.532,06рсд – 11.962,70рсдRaspon cena: od 3.532,06рсд do 11.962,70рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0200 G
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд














