Razvodna kutija za izjednačenje potencijala 1097-75
15.103,06рсд
→ Kao centralna spojna kućišta za polaganje kablova u obliku zvezde.
→ Lako se ponovo ožičava kada menjate način na koji se sobe koriste.
→ Sa separatornim zidovima za razdvajanje električnih kola.
→ Za ugradnju DIN terminalnih letvica, TS 35 standardne šine za terminalne blokove, LSA+ priključne letvice i još mnogo toga.
→ Završni poklopac sa zavrtnjem za montažu u skladu sa VDE.
Dostupno za avansnu kupovinu
Ugradna kutija za izjednačenje potencijala.
| EAN | 4013456152502 |
| IP klasa | IP 2X |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dužina | 238 mm |
| Širina | 208 mm |
| Dubina | 68 mm |
| Kablovi do 16², jednostruki i višežilni | 7 |
| Kružni provodnici Ø 8–10 mm | 1 |
| Flat strip up to 30 mm wide | 1 |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | |
| Sertifikat | VDE |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 1097-75 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 R
815,26рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 815,26рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 G
602,17рсд – 1.452,17рсдRaspon cena: od 602,17рсд do 1.452,17рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд












