Razvodna kutija Ø70 1572-02
202,49рсд
→ Za 8 terminala 1,5 mm², za 6 terminala 2,5 mm² ili za 5 terminala 4 mm².
→ Bez poklopca i poklopca zavrtnja.
→ Za vodove M16/M20.
Dostupno za avansnu kupovinu
| EAN | 4013456132702 |
| IP klasa | IP 2X |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dubina | 56 mm |
| Razmak zavrtnja | 67 mm |
| M 16-20 kombinacija ulaza | 14 |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 10/250 |
| Sertifikat | VDE |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 1572-02 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 2500 G
3.532,06рсд – 11.962,70рсдRaspon cena: od 3.532,06рсд do 11.962,70рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 5000 G
6.949,64рсд – 21.325,90рсдRaspon cena: od 6.949,64рсд do 21.325,90рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 3500 G
4.675,34рсд – 20.925,33рсдRaspon cena: od 4.675,34рсд do 20.925,33рсд








