Razvodna kutija Ø70 1172-02
76,46рсд
→ Ugradna kutija 1172-02 kružnog dizajna prečnika Ø 68mm.
→ Instalacija ugradne kutije je moguća pomoću KLEMMFIX® nosača.
→ Poklopci ove razvodne kutije se može ukloniti samo pomoću alata.
→ Za instalacione cevi M20.
Dostupno za avansnu kupovinu
Ugradna kutija kružnog dizajna standardnog prečnika Ø 68mm. Prečnik koji se podudara sa prečnikom ugradnih dozni omogućava ugradnju ove razvodne kutije bez upotrebe gipsa ili maltera. Jednostavnom primenom KLEMMFIX nosača ugradna kutija se ugrađuje utiskivanjem u već napravljen otvor u zidu. Ugradna kutija 1172-02 poseduje osam ulaza za instalacione cevi M20 koji se mogu upotrebiti i kao direktni ulazi za kablove. Ugradna kutija se isporučuje bez poklopca.
| EAN | 4013456131200 |
| IP klasa | IP 20 |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dubina | 36 mm |
| Razmak između vijaka | 67 mm |
| Ulaz M20 | 8 |
| Predviđeno za redne stezaljke | 6×1,5 mm² ili 5×2,5 mm² |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 25/500 |
| Sertifikat | DIN EN 60529 |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 1172-02 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 2500 G
3.532,06рсд – 11.962,70рсдRaspon cena: od 3.532,06рсд do 11.962,70рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija KF 0200 B
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 R
815,26рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 815,26рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд








