Razvodna kutija za malter 1081-05
1.291,39рсд
→ Za ožičenje sa pljosnatim kablovima tipa PP/R sa više izvoda 1,5 i 2,5 mm².
→ Redna stezaljka trajno pričvršćena.
→ Sa diskom za gips, poklopcem i vijcima za poklopac.
→ Razvodna kutija otporna na vatru do 960°C, poklopac do 850°C.
Dostupno za avansnu kupovinu
Ugradna kutija za montažu u gips/ malter, za ožičenje sa pljosnatim kablovima tipa PP/R sa više provodnika, sa terminalnim blokom, 5 polova.
Visina kutije od samo 16mm omogućava ugradnju na zid pre izrade završnog sloja od cementnog maltera ili kod oblaganja zidova gips karton pločama (suvo malterisanje). Ugradna kutija se izrađuje bez halogena i atestirana je na negorivost za temperature do 960°C, poklopac do 850°C. Ugradna kutija za ugradnju u malter se isporučuje sa rednim stezaljkama 5 polova, diskom za zaptivku i poklopcem.
| EAN | 4013456130609 |
| IP klasa | IP20 |
| Test užarene žice | 960 °C (poklopac 850 °C) |
| Dubina | 16 mm |
| Razmak između vijaka | 80 mm |
| Redna stezaljka, broj polova | 5 |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 25/250 |
| Sertifikat | DIN EN 60670 |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 1081-05 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 B
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 212
1.223,42рсд – 1.450,27рсдRaspon cena: od 1.223,42рсд do 1.450,27рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 2500 G
3.532,06рсд – 11.962,70рсдRaspon cena: od 3.532,06рсд do 11.962,70рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд








