Ugradna dozna 9280-22
715,08рсд
→ Inovativni uvodnici za kablove sprečavaju uvijanje kablova.
→ 4 kupole za vijke za maksimalnu fleksibilnost za montažu dodataka.
→ Ulaz za kabl i cev bez alata.
→ Kompletna montaža i montaža sa samo jednim odvijačem.
→ Može se kombinovati sa svim programskim aplikacijama O-range.
Dostupno za avansnu kupovinu
O-range ECON® Data ugradna dozna 9280-22 – Savršeno rešenje za mrežne instalacije
Sa novom O-range ECON® Data doznom, KAISER nudi neviđenu lakoću montaže i povezivanja komunikacionih i mrežnih priključnica u šupljim zidovima. Inovativni uvodi za data i mrežne kablove pozicionirani su tako da se bez problema mogu ispoštovati radijusi savijanja koje propisuju proizvođači kablova. Ovo sprečava lomljenje ili gnječenje kablova i osigurava optimalan prenos podataka. Bilo da ugrađujete mrežnu priključnicu ili Keystone module, ova dozna uvek obezbeđuje idealno vođenje kablova.
Primeri primene
Zahvaljujući optimalno pozicioniranim uvodima za kablove, dozna je idealna za Keystone module, mrežne priključnice, medijske konvertere, ali i za klasične elektroinstalacije gde je potreban dodatni prostor.
Uputstvo za montažu – Instalacija Keystone modula
Proces montaže Keystone modula je brz i jednostavan, uz garantovano očuvanje integriteta kablova.
Uputstvo za montažu – Instalacija mrežnih priključnica
Instalacija standardnih mrežnih priključnica takođe je pojednostavljena, sa lakim smeštanjem viška kabla u šupljinu zida.
Inovativni dizajn ove dozne proizvođača KAISER-ELEKTRO garantuje profesionalnu, sigurnu i pouzdanu mrežnu instalaciju u svakom objektu sa šupljim zidovima.
| EAN | 4013456550919 |
| IP klasa | IP 30 |
| Test užarene žice | 850 °C |
| Debljina panela | 7 – 40 mm |
| Dubina | 48 mm |
| Ø sečenja otvora | 4 x 68 mm |
| Zavrtnji uređaja +/- | 8 |
| Centralno rastojanje | 71 mm |
| Uvodi za cevi do Ø 20 mm | 8 |
| Uvodi za cevi do Ø 25 mm | 2 |
| Uvodi za kablove 3 k 2,5 mm² ili 5 k 1,5 mm² | 2 |
| Uvodi za kablove 3 k 1,5 mm² | 4 |
| Broj mostova | 2 |
| Broj otvora instalacionih uređaja | 4 |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 10/100 |
| Sertifikat | VDE, OVE |
| Vrsta proizvoda | Ugradna dozna |
| Model | 9280-22 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 5000 G
6.949,64рсд – 21.325,90рсдRaspon cena: od 6.949,64рсд do 21.325,90рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija KF 0200 B
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд






























