BM
1.375,69рсд – 3.079,97рсдRaspon cena: od 1.375,69рсд do 3.079,97рсд
Uvodnik BM se koristi za kompenzaciju pritiska je pogodan za instalaciju u zatvorenom i zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. Uvodnik BM koristi se za uklanjanje kondenza pomoću izjednačavanja pritiska. Isporučuje se sa kontra navrtkom. Stepen zaštite IP 54.
Dekompresioni uvodnik BM je pogodan instalaciju u zatvorenom prostoru i zaštićenu instalaciju na otvorenom. Uvodnik BM se koristi za smanjenje kondenzacije pomoću izjednačavanja pritiska u elektrodistributivnim kućištima. Otporan je na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature. Stepen zaštite uvodnika je IP 54.
Kablovski uvodnik BM izrađuje se u 2 varijante:
- BM 20G : Poliamid, M20x1.5mm, boja siva RAL 7035, za kućišta zapremine do 28l, IP 54
- BM 20G : Poliamid, M20x1.5mm, boja siva, RAL 7035, za kućišta zapremine do 122l, IP 54
Kod kućišta većih zapremina koristi se veći broj uvodnika ili njihova kombinacija.
Dekompresioni uvodnici BM sa kontra navrtkom. Za temperature okoline od maksimalno +70 °C i minimalno -25 °C, stepen zaštite IP 54, materijal PA poliamid, otporan na plamen, samogasivi, bez halogena i silikona, boja: siva, RAL 7035.
| Materijal | PA (Poliamid) |
| IP klasa | IP 54 |
| Vrsta navoja | BM 20G – M20x1.5 mm BM 40G – M40x1.5 mm |
| Najveća zapremina kućišta po uvodniku |
BM 20G – 28 l BM 40G – 122 l |
| Ugradni otvor | BM 20G – Ø 20.3 mm BM 40G – Ø 40.3 mm |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | BM 20G – 0,008 kg BM 40G – 0,039 kg |
| Sertifikat | DIN 40430 |
| Vrsta proizvoda | Kablovski uvodnik |
| Model | BM |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0600 G
1.281,49рсд – 2.212,50рсдRaspon cena: od 1.281,49рсд do 2.212,50рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 B
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд












