Razvodna kutija KF 2500 B
4.063,55рсд – 6.440,33рсдRaspon cena: od 4.063,55рсд do 6.440,33рсд
Kablovska razvodna kutija KF 2500 B je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. KF 2500 B se isporučuje sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija KF 2500 B je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite kutije je IP 66 ili IP 67 u zavisnosti od dogradnih uvodnika koji se instaliraju.
Kablovska razvodna kutija KF 2500 B izrađuje se u 2 varijante:
- KF 2500 B : Polikarbonat, 255x205x112 mm, bez stezaljki, boja crna, RAL 9011
- KF 2525 B : Polikarbonat, 255x205x112 mm, stezaljke 5P 6-25mm², boja crna, RAL 9011
Razvodne kutije KF 2500 B se isporučuju sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika tipa M25, M40 ili M50. Kod razvodnih kutija KF 2500 B zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | KF 2500 B Ui = 1000 V AC/DC KF 2525 B Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | KF 2500 B – neodređeno KF 2525 B – 102A |
| Materijal | PC-GFS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67 |
| Ugradne dimenzije | 220x170x96 mm |
| Spoljne dimenzije | 255x205x112 mm |
| Redne stezaljke | KF 2500 B – Bez stezaljki KF 2525 B – 5p 6-25mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK09 (10 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | KF 2500 B – 0,637 kg KF 2525 B – 0,927 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE, DNV GL |
| Posebne izvedbe | UV otporno, otporno na temperaturu, zaštićeno od kiše, otporno na slanu vodu |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | KF 2500 B, KF 2525 B |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 5000 G
6.949,64рсд – 21.325,90рсдRaspon cena: od 6.949,64рсд do 21.325,90рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1600 G
2.831,34рсд – 3.702,10рсдRaspon cena: od 2.831,34рсд do 3.702,10рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд













