Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд
Kablovska razvodna kutija DK 5000 G je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. DK 5000 G se isporučuje sa perforacijama M25/M40/M63, koje mogu da se izbiju radi instalacije kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Uz razvodnu kutiju se isporučuje: vrpca za držanje poklopca i spoljne konzole za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija DK 5000 G je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva, pritisak vode: max. 100 bara, temperatura vode: max. 80° C, rastojanje => 0,15 m. Stepen zaštite kutije je IP 66.
Kablovska razvodna kutija DK 5000 G izrađuje se u 3 varijante:
- DK 5000 G : Polikarbonat, 355x255x122mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
- DK 5054 G : Polikarbonat, 355x255x122mm, stezaljke 4P 16-50mm², boja siva, RAL 7035
- DK 5055 G : Polikarbonat, 355x255x122mm, stezaljke 5P 16-50mm², boja siva, RAL 7035
Razvodne kutije DK 3500 G se isporučuju sa perforacijama M25/M40/M63, koje mogu da se izbiju radi instalacije kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Uz razvodnu kutiju se isporučuje vrpca za držanje poklopca i spoljne konzole za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | DK 5000 G Ui = 1000 V AC/DC DK 5054 G Ui = 690 V AC/DC DK 5055 G Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | DK 5000 G – neodređeno DK 5054 G – 150A DK 5055 G – 150A |
| Materijal | PC (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66 (uvod. AKM) |
| Ugradne dimenzije | 320x215x106 mm |
| Spoljne dimenzije | 355x255x122 mm |
| Redne stezaljke | DK 5000 G – Bez stezaljki DK 5054 G – 5p 16-50mm² DK 5055 G – 5p 16-50mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +40°C |
| Test užarene žice | 750 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK07 (2 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | DK 5000 G – 1,365 kg DK 5054 G – 2,314 kg DK 5055 G – 2,513 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | DK 5500 G, DK 5054 G, DK 5055 G |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 G
602,17рсд – 1.452,17рсдRaspon cena: od 602,17рсд do 1.452,17рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд













