Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд
Kablovska razvodna kutija DK 1000 G je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. DK 1000 G se isporučuje sa integrisanim elastičnim zaptivnim membranama, koje mogu da se uklone radi instalacije kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija DK 1000 G je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva, pritisak vode: max. 100 bara, temperatura vode: max. 80° C, rastojanje => 0,15 m. Stepen zaštite kutije je IP 66.
Kablovska razvodna kutija DK 1000 G izrađuje se u 3 varijante:
- DK 1000 G : Polipropilen, 180x130x77mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
- DK 1006 G : Polipropilen, 180x130x77mm, stezaljke 5P 1.5-6mm², boja siva, RAL 7035
- DK 1010 G : Polipropilen, 180x130x77mm, stezaljke 5P 2.5-10mm², boja siva, RAL 7035
Razvodne kutije DK 1000 G se isporučuju sa integrisanim elastičnim zaptivnim membranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika, opseg zaptivanja Ø 9,0 – 21,0 mm. Jedan kablovski ulaz na leđima kutije, opseg zaptivanja Ø 9,0 – 20,0 mm. Kod razvodnih kutija DK 1000 G zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | DK 1000 G Ui = 1000 V AC/DC DK 1006 G Ui = 690 V AC/DC DK 1010 G Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | DK 1000 G – neodređeno DK 1006 G – 40A DK 1010 G – 63A |
| Materijal | PP (Polipropilen) |
| IP klasa | IP 66 |
| Ugradne dimenzije | 150x97x62 mm |
| Spoljne dimenzije | 180x130x77 mm |
| Redne stezaljke | DK 1000 G – Bez stezaljki DK 1006 G – 5p 1.5-6mm² DK 1010 G – 5p 2.5-10mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +40°C |
| Test užarene žice | 750 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK07 (2 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | DK 1000 G – 0,241 kg DK 1006 G – 0,318 kg DK 1010 G – 0,385 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | DK 1000 G, DK 1006 G, DK 1010 G |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1600 G
2.831,34рсд – 3.702,10рсдRaspon cena: od 2.831,34рсд do 3.702,10рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 212
1.223,42рсд – 1.450,27рсдRaspon cena: od 1.223,42рсд do 1.450,27рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 2500 G
4.063,55рсд – 6.440,33рсдRaspon cena: od 4.063,55рсд do 6.440,33рсд













