THB 382
396,34рсд – 438,39рсдRaspon cena: od 396,34рсд do 438,39рсд
Utični konektor THB 382 sastoji se od utikača i priključnice sa kablovskim ulazom prečnika 7.0 do 9.5 mm. Kablovski konektor se isporučuje sa integrisanom rednom stezaljkom sa 2 ili 3 pola. Stepen zaštite IP40.
SKU
N/A
Kategorije Utični konektori, Instalacioni materijal, Kablovski konektori
Tag techno
Brend: TECHNO
Utični konektori THB 382 je pogodan za zaštićene instalacije. Upotrebljavaju se kod instalacija i pokretnih uređaja koje zahtevaju povremeno rastavljanje ili premošćavanje. Stepen zaštite kablovske spojnice je IP 40. Kablovski utični konektor THB 382 izrađuje se u 4 varijante:
- THB.382.A1A : Utikač, Ø7-9.5mm, 16A, stezaljke 3P, 0.5-1.5mm²
- THB.382.A2A : Utikač, Ø7-9.5mm, 16A, stezaljke 2P, 0.5-1.5mm²
- THB.382.B1A : Priključnica, Ø7-9.5mm, 16A, stezaljke 3P, 0.5-1.5mm²
- THB.382.B2A : Priključnica, Ø7-9.5mm, 16A, stezaljke 2P, 0.5-1.5mm²
Utični konektori THB 382 se isporučuju sa uvodnicima, opseg zaptivanja Ø7.0-9.5mm. Kod utičnog konektora THB 382 kablovske zaptivke unutar uvodnika se izrađuju od termoplastičnog elastomera.
| Broj kablovskih ulaza | 1 |
| Prečnik kabla | 7.0 – 9.5 mm |
| Nominalni napon | Un = 250 V AC |
| Nominalna struja | In = 16 A |
| Materijal | PA66 (Poliamid) |
| IP klasa | IP 40 |
| Spoljne dimenzije | Ø 19.0 x 53.0 mm |
| Redne stezaljke | THB.382.A1A – 3P, 0.5-1.5mm² THB.382.A2A – 2P, 0.5-1.5mm² THB.382.B1A – 3P, 0.5-1.5mm² THB.382.B2A – 2P, 0.5-1.5mm² |
| Temperatura okoline | -40°C do +125°C |
| Otpornost na koroziju | Salt mist test : EN60068-2-11:2000 |
| IK klasa | IK07 |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | THB.382.A1A – 15.0g THB.382.A2A – 13.3g THB.382.B1A – 14.9g THB.382.B2A – 13.0g |
| Sertifikat | EN 60998-1:2004, CE |
| Vrsta proizvoda | Utični konektor |
| Model | THB 382 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Zemlja uvoza | Italija |
| Proizvođač | TECHNO |
-
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJEKablovski konektoriKablovska spojnica THB 392 L
2.560,27рсд – 3.057,28рсдRaspon cena: od 2.560,27рсд do 3.057,28рсд -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 402
973,64рсд – 1.463,01рсдRaspon cena: od 973,64рсд do 1.463,01рсд -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 390
890,80рсд – 939,23рсдRaspon cena: od 890,80рсд do 939,23рсд -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M16
829,64рсд – 1.094,71рсдRaspon cena: od 829,64рсд do 1.094,71рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJE -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 391 L PANEL M20
771,01рсд – 1.600,65рсдRaspon cena: od 771,01рсд do 1.600,65рсд -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M20
750,62рсд – 1.554,77рсдRaspon cena: od 750,62рсд do 1.554,77рсд













