Kablovska spojnica THB 391 PANEL M16
829,64рсд – 1.094,71рсдRaspon cena: od 829,64рсд do 1.094,71рсд
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M16 izrađuje se sa jednim kablovskim ulazom za kablove prečnika 7.0 do 12.0 mm. Predviđena je za montažu na panel debljine do 5mm u otvor prečnika M16. Kablovska spojnica se isporučuje sa integrisanom rednom stezaljkom sa 2, 3 ili 4 pola i pripadajućom kontra navrtkom. Stepen zaštite IP68.
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M16 je predviđena za montažu na elektro provodne panele, metalne ormane, razvodne kutije, posebna kućišta koja zahtevaju otpornost na koroziju, atmosferske uticaje i slično.
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M16 je pogodna za nezaštićene instalacije na otvorenom prostoru. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) i potapanje u vodu do dubine od 30m u trajanju od 2h. Stepen zaštite kablovske spojnice je IP 68. Kablovska spojnica THB 391 PANEL M16 izrađuje se u 3 varijante:
- THB.391.E2A : Poliamid, 1 ulaz Ø7-12.0mm, 32A, stezaljke 2P, 0.5-4.0mm², za panelnu ugradnju, M16
- THB.391.E3A : Poliamid, 1 ulaz Ø7-12.0mm, 32A, stezaljke 3P, 0.5-4.0mm², za panelnu ugradnju, M16
- THB.391.E4A : Poliamid, 1 ulaz Ø7-12.0mm, 32A, stezaljke 4P, 0.5-4.0mm², za panelnu ugradnju, M16
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M16 se isporučuje sa uvodnikom, opseg zaptivanja Ø7.0-12.0mm. Kod kablovske spojnice THB 391 PANEL M16 prstenovi za zaptivanje, između uvodnika i tela, se izrađuju od termoplastičnog elastomera. Kablovske zaptivke unutar uvodnika se izrađuju od termoplastičnog elastomera.
| Broj kablovskih ulaza | 1 |
| Prečnik kabla | 7.0 – 12.0 mm |
| Otvor na panelu | M16 |
| Debljina panela | Do 5.0mm |
| Nominalni napon | Un = 450 V AC |
| Nominalna struja | THB.391.E2A – In = 32 A THB.391.E3A – In = 32 A THB.391.E4A – In = 32 A |
| Materijal | PA66 (Poliamid) |
| IP klasa | IP 68 |
| Spoljne dimenzije | Ø 23.0 x 68.5mm |
| Redne stezaljke | THB.391.E2A – 2P, 0.5-4.0mm² THB.391.E3A – 3P, 0.5-4.0mm² THB.391.E4A – 4P, 0.5-4.0mm² |
| Temperatura okoline | -40°C do +85°C |
| Otpornost na koroziju | Salt mist test : EN60068-2-11:2000 |
| IK klasa | IK07 |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | THB.391.E2A – 20.1g THB.391.E3A – 22.1g THB.391.E4A – 23.1g |
| Sertifikat | EN 60998-1:2004, CE |
| Vrsta proizvoda | Kablovska spojnica |
| Model | THB 391 PANEL M16 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Zemlja uvoza | Italija |
| Proizvođač | TECHNO |
-
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 400
774,84рсд – 1.038,64рсдRaspon cena: od 774,84рсд do 1.038,64рсд -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 391
750,62рсд – 1.554,77рсдRaspon cena: od 750,62рсд do 1.554,77рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJE











