Kablovska spojnica THB 390
890,80рсд – 939,23рсдRaspon cena: od 890,80рсд do 939,23рсд
Kablovska spojnica THB 390 izrađuje se sa 3 kablovska ulaza za kablove prečnika 7.0 do 13.5 mm. Kablovska spojnica se isporučuje sa blok rednom stezaljkom sa 2 ili 3 pola. Stepen zaštite IP68.
Kablovska spojnica THB 390 je pogodana za ne zaštićene instalacije na otvorenom prostoru. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) i potapanje u vodu do dubine od 20m u trajanju od 1h. Stepen zaštite kablovske spojnice je IP 68. Kablovska spojnica THB 390 izrađuje se u 2 varijante:
- THB.390.C1A : Poliamid, 3 ulaza Ø7-13.5mm, 32A, stezaljke 3P, 0.5-1.5mm²
- THB.390.C1B : Poliamid, 3 ulaza Ø7-13.5mm, 32A, stezaljke 2P, 0.5-1.5mm²
Kablovska spojnica THB 390 se isporučuju sa uvodnicima, opseg zaptivanja Ø7-13.5mm. Kod kablovske spojnice THB 390 prstenovi za zaptivanje, između uvodnika i tela, se izrađuju od silikona. Kablovske zaptivke unutar uvodnika se izrađuju od termoplastičnog elastomera.
| Broj kablovskih ulaza | 3 |
| Prečnik kabla | 7.0 – 13.5 mm |
| Nominalni napon | Un = 450 V AC |
| Nominalna struja | In = 32 A |
| Materijal | PA66 (Poliamid) |
| IP klasa | IP 68 |
| Spoljne dimenzije | Ø 32.0 x 97.0 x 77.0mm |
| Redne stezaljke | THB.390.C1A – 3P, 0.5-1.5mm² THB.390.C1B – 2P, 0.5-1.5mm² |
| Temperatura okoline | -40°C do +125°C |
| Otpornost na koroziju | Salt mist test : EN60068-2-11:2000 |
| IK klasa | IK07 |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Težina | THB.390.C1A – 55.9g THB.390.C1B – 53.0g |
| Sertifikat | EN 60998-1:2004, CE |
| Vrsta proizvoda | Kablovska spojnica |
| Model | THB 390 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Zemlja uvoza | Italija |
| Proizvođač | TECHNO |
-
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M20
750,62рсд – 1.554,77рсдRaspon cena: od 750,62рсд do 1.554,77рсд












