Razvodna kutija KF 1600 H
3.145,93рсд Originalna cena je bila: 3.145,93рсд.2.831,34рсдTrenutna cena je: 2.831,34рсд.
Kablovska razvodna kutija KF 1600 H je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. KF 1600 H se isporučuje sa glatkim bočnim stranama, na kojima je moguće izbušiti otvore radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid. Stepen zaštite razvodne kutije IP 66/67.
Dostupno za avansnu kupovinu
Kablovska razvodna kutija KF 1600 H je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite kutije je IP 66 ili IP 67 u zavisnosti od dogradnih uvodnica koje se instaliraju.
- KF 1600 H : Polikarbonat, 210x155x92 mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
KF 1600 H se isporučuje sa glatkim bočnim stranama, na kojima je moguće izbušiti otvore radi instalacija kablovskih uvodnika. Kod razvodnih kutija KF 1600 H zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | Ui = 1000 V AC/DC |
| Nominalna struja | Neodređeno |
| Materijal | PC-GFS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67/69 |
| Ugradne dimenzije | 175x120x76 mm |
| Spoljne dimenzije | 210x155x92 mm |
| Redne stezaljke | Bez stezaljki |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK09 (10 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | 0,418 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE, DNV GL |
| Posebne izvedbe | UV otporno, otporno na temperaturu, zaštićeno od kiše, otporno na slanu vodu |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | KF 1600 H |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0200 G
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 209
1.176,27рсд – 2.092,56рсдRaspon cena: od 1.176,27рсд do 2.092,56рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0600 G
1.281,49рсд – 2.212,50рсдRaspon cena: od 1.281,49рсд do 2.212,50рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 G
602,17рсд – 1.452,17рсдRaspon cena: od 602,17рсд do 1.452,17рсд










