PipeMate Kit
6.366,91рсд – 21.737,44рсдRaspon cena: od 6.366,91рсд do 21.737,44рсд
Samoregulišući grejni kabl PipeMate Kit je dizajniran da spreči smrzavanje tečnosti u metalnim i plastičnim cevima. Paralelna konstrukcija olakšava instalaciju jer se može iseći u bilo kojoj tački prema potrebnoj dužini cevi. Može se preklapati bez rizika pregrevanja kabla.
Samoregulišući grejni kabl protiv smrzavanja za cevovoda. Spreman za uključivanje i može se odmah koristiti. PipeMate Kit grejni kabl protiv smrzavanja je zasnovana na samoregulišućim grejnim kablovima – najbolje rešenje za ovu primenu jer reguliše izlaznu snagu u zavisnosti od temperature okoline, čineći je energetski efikasnijom. PipeMate Kit grejni kabl protiv smrzavanja može se postaviti na cevi (PVC i metalne), kanale i vodovodne cevi.
Grejni kabl PipeMate Kit se isporučuje obrađen sa krajnjom zaptivkom, fabrički izrađenim hladnim krajem dužine 2.0m i standardnim utikačem CEE 7/7.
| Napon | 230V |
| Izlazna snaga | 10 W/m (na 230V) |
| Poprečni presek vodova | 0.88mm² |
| Hladni kraj | 2.0m sa utikačem CEE 7/7 |
| Povezivanje hladnog kraja | Termoskupljajuća spojnica |
| Najmanji poluprečnik savijanja | 25mm |
| Dimenzije | 10.3×5.4mm |
| Unutrašnje jezgro | Polu-provodna matrica |
| Zaštitni ekran | Bakarni oplet |
| Spoljašnji plašt | TPE |
| Boja plašta | Crna |
| Najniža temperatura ugradnje | -30°C |
| Najviša temperatura (opterećen) | +65°C |
| Najviša temperatura (neopterećen) | +85°C |
| Eksplozivna okruženja | Ne |
| Sertifikat | CE |
| UV otporan | Da |
| Vrsta proizvoda | Električni grejni kabl |
| Model | PipeMate Kit |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | SST |
-
Električno grejanje
Grejni kabl DEFROST FLEX 7-12W
390,82рсдOriginalna cena je bila: 390,82рсд.351,74рсдTrenutna cena je: 351,74рсд. -
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/1 17W/m
10.050,77рсд – 49.630,80рсдRaspon cena: od 10.050,77рсд do 49.630,80рсд -
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl CABT++
1.474,59рсд – 1.539,48рсдRaspon cena: od 1.474,59рсд do 1.539,48рсд -
Električno grejanje
SPC-15
-
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl DEFROST PIPE
1.182,36рсд – 1.745,93рсдRaspon cena: od 1.182,36рсд do 1.745,93рсд -
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl LTL
848,18рсд – 1.039,34рсдRaspon cena: od 848,18рсд do 1.039,34рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/2R 10W/m
15.335,28рсд – 49.949,40рсдRaspon cena: od 15.335,28рсд do 49.949,40рсд -
Električno grejanje
DEFROST WATER KIT
8.887,66рсд – 43.109,13рсдRaspon cena: od 8.887,66рсд do 43.109,13рсд








