DEFROST WATER KIT
8.887,66рсд – 43.109,13рсдRaspon cena: od 8.887,66рсд do 43.109,13рсд
DEFROST WATER KIT je fabrički izrađen lagani komercijalni samoograničavajući grejni kabl bez halogena koji je idealan za zaštitu od smrzavanja cevi za vodu za piće. Kabl je pogodan za unutrašnju ugradnju u cevi za vodu za piće, a materijal spoljašnjeg omotača je odobren za ovu upotrebu. DEFROST WATER je kabl bez halogena, potpuno bez olova i PVC-a.
DEFROST WATER KIT se isporučuje u standardnim dužinama od 2, 4, 6, 8, 10, 15, 20 i 25m, uključujući krajnju zaptivku, hladni kraj (dužina 1,5 m) i standardni utikač. Grejni kabal DEFROST WATER kružnog poprečnog preseka. Ta osobina značajno olakšava instalaciju i savijanje grejnog kabla na nepristupačnim mestima ili u cevima.
Grejni kabl ima prečnik od 7 mm. Za ugradnju u cev koristi se poseban UVODNIK ZA CEV R15/R20. Grejni kabal postavljen unutar cevi odaje snagu od 11W/m na 5°C, dok postavljen na cev odaje snagu od 26W/m na 5°C.
| Napon | 230V |
| Izlazna snaga | 26 W/m na površini cevi (na 5°C), 11 W/m unutar cevi |
| Poprečni presek vodova | 0.50mm² |
| Hladni kraj | 1.50m sa utikačem CEE 7/7 |
| Povezivanje hladnog kraja | Fabrički izrađen |
| Najmanji poluprečnik savijanja | 35mm |
| Dimenzije | Ø7.0mm |
| Unutrašnje jezgro | Polu-provodna matrica |
| Zaštitni ekran | Aluminijumski plašt |
| Spoljašnji plašt | Hemijski umrežen polietilen |
| Boja plašta | Crna sa dve plave linije |
| Najniža temperatura ugradnje | -10°C |
| Najviša temperatura (opterećen) | +45°C |
| Najviša temperatura (neopterećen) | +85°C |
| Eksplozivna okruženja | Ne |
| Sertifikat | CE |
| UV otporan | Da |
| Vrsta proizvoda | Električni grejni kabl |
| Model | DEFROST WATER KIT |
| Zemlja porekla | Norveška |
| Zemlja uvoza | Norveška |
| Proizvođač | Nexans |
-
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl CAMT
1.451,40рсд – 2.390,00рсдRaspon cena: od 1.451,40рсд do 2.390,00рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl DEFROST FLEX 7-12W
390,82рсдOriginalna cena je bila: 390,82рсд.351,74рсдTrenutna cena je: 351,74рсд. -
Električno grejanje
TXLP TWIN
-
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl CABT++
1.474,59рсд – 1.539,48рсдRaspon cena: od 1.474,59рсд do 1.539,48рсд -
Električno grejanje
SPC-15
-
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl WARM WATER PIPE
2.418,53рсдOriginalna cena je bila: 2.418,53рсд.2.176,68рсдTrenutna cena je: 2.176,68рсд.











