CAHT/Ex
3.500,00рсд
Samoregulišući grejni kabl CAHT/Ex je industrijski kabl koji se može koristiti za održavanje temperature cevovoda, posuda, rezervoara i za različite procese u industriji koji zahtevaju održavanje temperatura do 85 °C. Može se koristiti u bezopasnim i eksplozivnim okruženjima. Izlazna snaga se prilagođava automatski kao odgovor na temperaturu okoline.
Montaža CABT/Ex grejnog kabla je brza i jednostavna i ne zahteva posebne veštine ili alate. Zbog svoje paralelne konstrukcije samoregulišući grejni kabl se može krojiti na tačnu meru, na mestu ugradnje bez ikakvog komplikovanog dizajna i proračuna. Karakteristika CABT/Ex grejnog kabla sa omotačem od fluoropolimera je velika otpornost na visoke temperature, hemikalije i UV zračenje.
Samoregulišući grejni kabl CAHT/Ex izrađuje se u varijanti:
CABT/Ex+CGf : 230V, bakarni oplet, spoljna izolacija Fluorpolimer
Komponente za završetak, spajanje i napajanje grejnog kabla dostupne su u pogodnim kompletima za povezivanje na razvodnu kutiju ili za spajanje na hladni kraj.
Napajanje samoregulišućih grejnih kablova CAHT/Ex, u eksplozivnom okruženju, upotrebljava se sertifikovana EEx e kutija (povećana bezbednost) ili EEx d (otporna na vatru) u skladu sa evropskim standardima EN 60079.14 / EN 60079-0/07/30
Grejni kabl CAHT/Ex odobren je za primenu održavanja temperature na cevima, rezervoarima i drugim hidrauličnim sistemima koji se nalaze u opasnom području (ATEX – Grupa II2 GD).
– Oznaka: CAHT /Ex-Ex IIC T3 Gb – Ex tb IIIC T200°C Db-IP 66/67
– Opseg temperatura: -50°C< T ambient<+120°C.
| Napon | 230V |
| Izlazna snaga | 10, 15, 20, 26 i 30 W/m (na 230V) |
| Poprečni presek vodova | CAHT/Ex 10, 15, 20 W/m 1.00mm², CAHT/Ex 26 i 30 W/m 1.25mm² |
| Hladni kraj | Bez hladnog kraja |
| Povezivanje hladnog kraja | Komplet EExE/CaxT, EExD/CaxT |
| Najmanji poluprečnik savijanja | 25mm |
| Dimenzije | 11.8×6.2mm |
| Unutrašnje jezgro | Polu-provodna matrica |
| Zaštitni ekran | Bakarni oplet |
| Spoljašnji plašt | Fluorpolimer |
| Boja plašta | Crvena |
| Najniža temperatura ugradnje | -20°C |
| Najviša temperatura (opterećen) | +120°C |
| Najviša temperatura (neopterećen) | +200°C |
| Eksplozivna okruženja | Da |
| Sertifikat | ATEX – Group II2 GD -ExIIC T3 Gb -Ex tb IIIC T200°C Db-IP 66/67, CE |
| UV otporan | Da |
| Vrsta proizvoda | Električni grejni kabl |
| Model | CAHT/Ex |
| Zemlja porekla | Francuska |
| Zemlja uvoza | Francuska |
| Proizvođač | Technitrace |
-
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl VTM
685,34рсд – 1.534,94рсдRaspon cena: od 685,34рсд do 1.534,94рсд -
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl CAMT
1.451,40рсд – 2.390,00рсдRaspon cena: od 1.451,40рсд do 2.390,00рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl DEFROST FLEX 7-12W
390,82рсдOriginalna cena je bila: 390,82рсд.351,74рсдTrenutna cena je: 351,74рсд. -
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl LTR
1.019,52рсд – 1.502,38рсдRaspon cena: od 1.019,52рсд do 1.502,38рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/1 17W/m
10.050,77рсд – 49.630,80рсдRaspon cena: od 10.050,77рсд do 49.630,80рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl MILLICABLE FLEX 10
-
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl LTM
658,44рсд – 1.466,98рсдRaspon cena: od 658,44рсд do 1.466,98рсд












