Razvodna kutija Ø120 9273-92
1.990,90рсд
→ Ugradnja u otvor Ø 120 mm.
→ Elastična zaptivna membrana za garantovanu nepropusnost vazduha.
→ Ulaz za kabl i cev bez alata.
Dostupno za avansnu kupovinu
Nepropusna razvodna kutija Ø 120 mm sa ECON tehnologijom za energetski efikasnu električnu instalaciju u skladu sa GEG. Izuzetno lako postavljanje zahvaljujući ulazu za kablove i cev bez alata. Zaptivne membrane garantuju trajnu hermetičnost i istovremeno zadržavanje kabla ili cevovoda. Velika zapremina kutije pruža dovoljno prostora za instalaciju za različite kablovske veze.
| EAN | 4013456582071 |
| IP klasa | IP 2X |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dubina | 65 mm |
| Za debljinu panela | 7 – 40 mm |
| Ø otvora | 120 mm |
| M 25 ulaz | 6 |
| Uvodi za kablove 3 x 2,5 mm² ili 5 x 1,5 mm² | 6 |
| Uvodi za kablove 3 x 2,5 mm² ili 7 x 1,5 mm² | 4 |
| Uvodi za kablove 3 x 1,5 mm² | 6 |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 10 |
| Sertifikat | VDE, OVE |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 9273-92 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija KF 0200 B
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 3500 G
4.675,34рсд – 20.925,33рсдRaspon cena: od 4.675,34рсд do 20.925,33рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд











