Razvodna kutija za beton 1297-02
5.849,50рсд
→ Kao centralna spojna kućišta za polaganje kablova u obliku zvezde.
→ Lako se ponovo ožičava kada menjate način na koji se sobe koriste.
→ Razdvojni zidovi za razdvajanje električnih kola.
→ Završni poklopac sa zavrtnjem za instalaciju u skladu sa VDE.
Dostupno za avansnu kupovinu
Razvodna kućišta svih veličina i za skoro sve vrste instalacija. Ovaj asortiman proizvoda sadrži praktične veličine kućišta, kao i robustan dizajn kućišta koji je savršen za gradilišta.
| EAN | 4013456340817 |
| IP klasa | IP 2X |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dužina | 250 mm |
| Širina | 220 mm |
| Dubina | 82 mm |
| Najviše 3 električna kola sa
separatornim zidovima |
Da |
| Broj delova | 2 |
| Polja za ulaz | 10 |
| Moguće veličine DIN EN provodnika po polju za unos: 6 x 16 mm Ø, 3 x 20 mm Ø, 2 x 25 mm Ø, 1 x 32 mm Ø, 1 x 40 mm Ø | Da |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 1/5 |
| Sertifikat | VDE |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 1297-02 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 5000 G
6.949,64рсд – 21.325,90рсдRaspon cena: od 6.949,64рсд do 21.325,90рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 B
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд












