Razvodna kutija Ø70 1172-09
566,40рсд
→ Ugradna kutija 1172-09 kružnog dizajna prečnika Ø 70mm.
→ Instalacija ugradne kutije je moguća pomoću KLEMMFIX® nosača.
→ Ugradna kutija se isporučuje sa diskom za malter, poklopcem i vijkom.
→ Za instalacione cevi M20 i kablove do 5 x 2.5 mm².
Dostupno za avansnu kupovinu
Ugradna kutija kružnog dizajna standardnog prečnika Ø 68mm. Prečnik koji se podudara sa prečnikom ugradnih dozni omogućava ugradnju ove razvodne kutije bez upotrebe gipsa ili maltera. Jednostavnom primenom KLEMMFIX nosača ugradna kutija se ugrađuje utiskivanjem u već napravljen otvor u zidu. Ugradna kutija 1172-09 poseduje osam ulaza za instalacione cevi M20 koji se mogu upotrebiti i kao direktni ulazi za kablove do 5 x 2.5 mm². Ugradna kutija se isporučuje sa diskom za malter, poklopcem i centralnim vijkom.
| EAN | 4013456131804 |
| IP klasa | IP 20 |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dubina | 36 mm |
| Razmak između vijaka | 67 mm |
| Ulaz M20 | 8 |
| Predviđeno za redne stezaljke | 6×1,5 mm² ili 5×2,5 mm² |
| Bez rednih stezaljki | Da |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 25/100 |
| Sertifikat | DIN EN 60529 |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 1172-09 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд








