Razvodna kutija 1096-91
2.208,96рсд
→ Ugradna kutija 1096-91 može se koristiti kao centralna razvodna kutija za zrakasto račvanje kablova.
→ Lako ponovno ožičenje u slučaju kada menjate namenu prostorija.
→ Sa pregradnim zidom za razdvajanje električnih kola.
→ Za ugradnju rednih stezaljki, standardne šine TS 35 za redne kleme, LSA-PLUS reglete i još mnogo toga.
→ Plastični poklopac sa zavrtnjima u skladu sa VDE regulativom.
Ugradna kutija 1096-91 nudi prostor za ugradnju standardnih šina za ugradnju rednih stezaljki itd. Prostor za ugradnju LSA+ regleta za distribuciju telekomunikacione opreme. Ugradna kutija može se bezbedno razdvojiti na najviše dva električna kola u jednoj ugradnog kutiji pomoću pregradnog zida 1096-20 koji se može umetnuti (pregradni zid 1096-20 se poručuje zasebno).Ovaj program sadrži raznovrsne veličine kućišta kao i robustan dizajn kućišta savršen za gradilišta. Ugradna kutija 1096-91 se isporučuje sa standardnim poklopcem i vijcima.
| EAN | 4013456152007 |
| IP klasa | IP 20 |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dužina | 159 mm |
| Širina | 159 mm |
| Dubina | 75 mm |
| Ulaz M20 | 16 |
| Ulaz M25 | 8 |
| Ulaz M32 | 4 |
| Ulaz za kablove | 12 |
| Za redne kleme do | 16 mm² |
| Toksični uticaj | |
| Pakovanje | 30 |
| Sertifikat | DIN EN 60529 |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 1096-91 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1600 G
2.831,34рсд – 3.702,10рсдRaspon cena: od 2.831,34рсд do 3.702,10рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 3500 G
4.675,34рсд – 20.925,33рсдRaspon cena: od 4.675,34рсд do 20.925,33рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 B
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд












