Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд
Razvodna kutija TH 200 sa tri kablovska ulaza za kablove prečnika 7.5 do 9.5 mm. Kablovska kutija se isporučuje sa ili bez rednih stezaljki. Kao prazna može se koristiti za smeštanje elektronike koja je izložena uticajima vlage i atmosferskih uticaja. Stepen zaštite IP67.
Kablovska razvodna kutija TH 200 je pogodana za instalaciju na otvorenom prostoru. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva. Stepen zaštite kutije je IP 67. Kablovska razvodna kutija TH 200 izrađuje se u 3 varijante:
- THA.200.E2P : Poliamid, 82x70x20 mm, bez stezaljki, crna
- THB.200.E3F : Poliamid, 82x70x20 mm, stezaljke 3P 0.5-1.5mm², crna
- THB.200.E5E : Poliamid, 82x70x20 mm, stezaljke 5P 0.5-1.5mm², crna
Razvodne kutije TH 200 se isporučuju sa uvodnicima, opseg zaptivanja Ø 7,5 – 9,5 mm. Kod razvodnih kutija TH 200 poklopac je povezan sa osnovom kutije pomoću šarke. Zaključavanje razvodne kutije se vrši pomoću dve žabice. Da bi se obezbedio stepen zaštite IP 67 neophodno je koristiti dva vijka koji se ispoučuju uz razvodnu kutiju.
| Broj kablovskih ulaza | 3 |
| Prečnik kabla | 7.5 – 9.5 mm |
| Nominalni napon | THA.200.E2P – neodređeno THB.200.E3F – Un = 250 V AC THB.200.E5E – Un = 250 V AC |
| Nominalna struja | THA.200.E2P – neodređeno THB.200.E3F – In = 16 A THB.200.E5E – In = 16 A |
| Materijal | PA66 (Poliamid) |
| IP klasa | IP 67 |
| Ugradne dimenzije | 47x33x16 mm |
| Spoljne dimenzije | 82x70x20 mm |
| Redne stezaljke | THA.200.E2P – Bez stezaljki THB.200.E3F – 3P 0.5-1.5mm² THB.200.E5E – 5P 0.5-1.5mm² |
| Temperatura okoline | -40°C do +100°C – Bez stezaljke -40°C do +85°C – Sa stezaljkom |
| Otpornost na koroziju | Salt mist test : EN60068-2-11:2000 |
| IK klasa | IK07 |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | THA.200.E2P – 27.9g THB.200.E3F – 51.8g THB.200.E5E – 43.3g |
| Sertifikat | EN 60529, EN 60998-1, CE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | THA.200, THB.200 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Zemlja uvoza | Italija |
| Proizvođač | TECHNO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 212
1.223,42рсд – 1.450,27рсдRaspon cena: od 1.223,42рсд do 1.450,27рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 G
602,17рсд – 1.452,17рсдRaspon cena: od 602,17рсд do 1.452,17рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0200 G
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд












