Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд
Kablovska razvodna kutija DK 0400 R je pogodana za strujna kola sigurnosnog osvetljenja, za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. DK 0400 R se isporučuje sa integrisanim elastičnim zaptivnim membranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija DK 0400 R je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva, pritisak vode: max. 100 bara, temperatura vode: max. 80° C, rastojanje => 0,15 m. Stepen zaštite kutije je IP 66.
Kablovska razvodna kutija DK 0400 R izrađuje se u 3 varijantie
- DK 0400 R : Polipropilen, 104x104x70mm, bez stezaljki, boja poklopca crvena, RAL 3000
- DK 0402 R : Polipropilen, 104x104x70mm, stezaljke 5P 0.75-2.5mm², boja poklopca crvena, RAL 3000
- DK 0404 R : Polipropilen, 104x104x70mm, stezaljke 5P 1.5-4mm², boja poklopca crvena, RAL 3000
Razvodne kutije DK 0400 se isporučuju sa integrisanim elastičnim zaptivnim membranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika, opseg zaptivanja Ø 9,0 – 17,0 mm. Jedan kablovski ulaz na leđima kutije, opseg zaptivanja Ø 6,0 – 15,0 mm. Kod razvodnih kutija DK 0400 zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
DK 0400 R
SPECIFIKACIJA
| Nominalni izolacioni napon | DK 0400 R Ui = 1000 V AC/DC DK 0402 R Ui = 690 V AC/DC DK 0404 R Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | DK 0400 R – neodređeno DK 0402 R – 20A DK 0404 R – 32A |
| Materijal | PP (Polipropilen) |
| IP klasa | IP 66 |
| Ugradne dimenzije | 83x83x55 mm |
| Spoljne dimenzije | 104x104x70 mm |
| Redne stezaljke | DK 0400 R – Bez stezaljki DK 0402 R – 5p 0.75-2.5mm² DK 0404 R – 5p 1.5-4mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +40°C |
| Test užarene žice | 750 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK07 (2 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | DK 0400 R – 0,126 kg DK 0402 R – 0,177 kg DK 0404 R – 0,161 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE |
| Model | DK 0400 R, DK 0402 R, DK 0404 R |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1600 G
2.831,34рсд – 3.702,10рсдRaspon cena: od 2.831,34рсд do 3.702,10рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0200 G
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 3500 G
4.675,34рсд – 20.925,33рсдRaspon cena: od 4.675,34рсд do 20.925,33рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 B
922,13рсд – 2.000,01рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 2.000,01рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1000 G
1.352,69рсд – 2.552,03рсдRaspon cena: od 1.352,69рсд do 2.552,03рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 2500 G
3.532,06рсд – 11.962,70рсдRaspon cena: od 3.532,06рсд do 11.962,70рсд













