Razvodna kutija DK 3500 G
4.675,34рсд – 20.925,33рсдRaspon cena: od 4.675,34рсд do 20.925,33рсд
Kablovska razvodna kutija DK 3500 G je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. DK 3500 G se isporučuje sa perforacijama M25/M40/M50, koje mogu da se izbiju radi instalacije kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Uz razvodnu kutiju se isporučuje: 3 x ESM40 uvodnik (IP55), vrpca za držanje poklopca i spoljne konzole za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija DK 3500 G je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva, pritisak vode: max. 100 bara, temperatura vode: max. 80° C, rastojanje => 0,15 m. Stepen zaštite kutije je IP 66.
Kablovska razvodna kutija DK 3500 G izrađuje se u 3 varijante:
- DK 3500 G : Polikarbonat, 295x225x122mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
- DK 3535 G : Polikarbonat, 295x225x122mm, stezaljke 5P 16-35mm², boja siva, RAL 7035
Razvodne kutije DK 3500 G se isporučuju sa perforacijama M25/M40/M50, koje mogu da se izbiju radi instalacije kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Uz razvodnu kutiju se isporučuje: 3 x ESM40 uvodnik (IP55), vrpca za držanje poklopca i spoljne konzole za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | DK 3500 G Ui = 1000 V AC/DC DK 3535 G Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | DK 3500 G – neodređeno DK 3535 G – 125A |
| Materijal | PC (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 55 (uvod. ESM), IP 66 (uvod. AKM) |
| Ugradne dimenzije | 260x190x106 mm |
| Spoljne dimenzije | 295x225x122 mm |
| Redne stezaljke | DK 3500 G – Bez stezaljki DK 3535 G – 5p 16-35mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +40°C |
| Test užarene žice | 750 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK07 (2 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | DK 3500 G – 1,053 kg DK 3535 G – 2,186 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | DK 3500 G, DK 3535 G |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 B
546,58рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija KF 0200 B
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд












