Razvodna kutija DK 2500 G
3.532,06рсд – 11.962,70рсдRaspon cena: od 3.532,06рсд do 11.962,70рсд
Kablovska razvodna kutija DK 2500 G je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. DK 2500 G se isporučuje sa perforacijama M25/M40/M50, koje mogu da se izbiju radi instalacije kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Uz razvodnu kutiju se isporučuje: 3 x ESM40 uvodnik (IP55), vrpca za držanje poklopca i spoljne konzole za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija DK 2500 G je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva, pritisak vode: max. 100 bara, temperatura vode: max. 80° C, rastojanje => 0,15 m. Stepen zaštite kutije je IP 66.
Kablovska razvodna kutija DK 2500 G izrađuje se u 3 varijante:
- DK 2500 G : Polikarbonat, 255x205x112mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
- DK 2525 G : Polikarbonat, 255x205x112mm, stezaljke 5P 6-25mm², boja siva, RAL 7035
- DK 2516 A : Polikarbonat, 255x205x112mm, Al, stezaljke 5P 6-16mm², boja siva, RAL 7035
Razvodne kutije DK 2500 G se isporučuju sa perforacijama M25/M40/M50, koje mogu da se izbiju radi instalacije kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Uz razvodnu kutiju se isporučuje: 3 x ESM40 uvodnik (IP55), vrpca za držanje poklopca i spoljne konzole za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | DK 2500 G Ui = 1000 V AC/DC DK 2525 G Ui = 690 V AC/DC DK 2516 A Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | DK 2500 G – neodređeno DK 2525 G – 102A DK 2516 A – 76A |
| Materijal | PC (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 55 (uvod. ESM), IP 66 (uvod. AKM) |
| Ugradne dimenzije | 220x170x96 mm |
| Spoljne dimenzije | 255x205x112 mm |
| Redne stezaljke | DK 2500 G – Bez stezaljki DK 2525 G – 5p 6-25mm² DK 2516 A – 5p 6-16mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +40°C |
| Test užarene žice | 750 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK07 (2 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | DK 2500 G – 0,671 kg DK 2525 G – 0,966 kg DK 2516 A – 1,113 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | DK 2500 G, DK 2525 G, DK 2516 G |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 5000 G
6.949,64рсд – 21.325,90рсдRaspon cena: od 6.949,64рсд do 21.325,90рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 B
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд













