Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд
Kablovska razvodna kutija DK 1600 G je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. DK 1600 G se isporučuje sa perforacijama M25/M32/M40, koje mogu da se izbiju radi instalacije kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Uz razvodnu kutiju se isporučuje: 3 x ESM40 uvodnik (IP55), vrpca za držanje poklopca i spoljne konzole za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija DK 1600 je pogodana za unutrašnju ili zaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) sa čistačem pod visokim pritiskom bez aditiva, pritisak vode: max. 100 bara, temperatura vode: max. 80° C, rastojanje => 0,15 m. Stepen zaštite kutije je IP 66.
Kablovska razvodna kutija DK 1600 izrađuje se u 3 varijante:
- DK 1600 G : Polikarbonat, 210x155x92mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
- DK 1610 G : Polikarbonat, 210x155x92mm, stezaljke 5P 2.5-10mm², boja siva, RAL 7035
- DK 1616 G : Polikarbonat, 210x155x92mm, stezaljke 5P 6-16mm², boja siva, RAL 7035
Razvodne kutije DK 1600 se isporučuju sa perforacijama M25/M32/M40, koje mogu da se izbiju radi instalacije kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Uz razvodnu kutiju se isporučuje: 3 x ESM40 uvodnik (IP55), vrpca za držanje poklopca i spoljne konzole za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | Ui = 1000 V AC/DC |
| Nominalna struja | DK 1600 G – neodređeno DK 1610 G – 40A DK 1616 G – 63A |
| Materijal | PC (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 55 (uvod. ESM), IP 66 (uvod. AKM) |
| Ugradne dimenzije | 175x120x76 mm |
| Spoljne dimenzije | 210x155x92 mm |
| Redne stezaljke | DK 1600 G – Bez stezaljki DK 1610 G – 5p 2.5-10mm² DK 1616 G – 5p 6-16mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +40°C |
| Test užarene žice | 750 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK07 (2 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | DK 1600 G – 0,444 kg DK 1610 G – 0,580 kg DK 1616 G – 0,738 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | DK 1600 G, DK 1610 G, DK 1616 G |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 3500 G
4.085,45рсд – 19.099,85рсдRaspon cena: od 4.085,45рсд do 19.099,85рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 2500 G
4.063,55рсд – 6.440,33рсдRaspon cena: od 4.063,55рсд do 6.440,33рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0600 G
1.281,49рсд – 2.212,50рсдRaspon cena: od 1.281,49рсд do 2.212,50рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1600 G
2.831,34рсд – 3.702,10рсдRaspon cena: od 2.831,34рсд do 3.702,10рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 2500 G
3.532,06рсд – 11.962,70рсдRaspon cena: od 3.532,06рсд do 11.962,70рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 G
546,58рсд – 1.266,88рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.266,88рсд













