IndAstro Lite
710,83рсд Originalna cena je bila: 710,83рсд.639,75рсдTrenutna cena je: 639,75рсд.
IndAstro Lite je visokokvalitetan i ekonomičan samoregulacioni kabl za grejanje krovova i luka. Nakon uključenja na električnu mrežu, grejni kabl sam reguliše temperaturu, a izlaz toplote varira u zavisnosti od temperature okoline. IndAstro Lite samoregulišući kabl se široko koristi u infrastrukturnim i industrijskim sistemima grejanja. Krovna površina, oluci i drenažni sistem su u svakom trenutku zaštićeni od mraza, ledenica i nagomilavanja snega.
IndAstro Lite samoregulacioni kabl je univerzalno rešenje za stambene objekte. Može se instalirati za krovove svih oblika, konfiguracija i materijala (metalni, crep, šindra itd.), za odmrzavanje svih vrste odvoda, oluka i slivnika.
IndAstro Lite kabl ima oplet od kalaisanog bakra preko koga je izdržljiv termoplastični omotač od elastomera: otporan na habanje, otpor na agresivne spoljašnje uticaje, uključujući ultraljubičasto zračenje.
Zagrejani krov ne zahteva dodatno čišćenje od snega, leda, ledenica, a takođe je zaštićen od oštećenja. Korištenje IndAstro Lite kabla vam omogućava da produžite vek trajanja pojedinačnih krovnih i krovnih elemenata smanjenjem opterećenja snega koje može da ošteti krov i fasadu zgrade. Ugradnjom takvog kabla za grejanje krovova i sistema za odvođenje smanjujte troškove budućih popravki krovova, fasada zgrada i građevinskih konstrukcija.
| Napon | 230V |
| Izlazna snaga | 12, 21, 32 i 40 W/m (na 230V) |
| Poprečni presek vodova | 0.88mm² |
| Hladni kraj | Bez hladnog kraja |
| Povezivanje hladnog kraja | Komplet ConnKit IL |
| Najmanji poluprečnik savijanja | 25mm |
| Dimenzije | 10.2×5.3mm |
| Unutrašnje jezgro | Polu-provodna matrica |
| Zaštitni ekran | Bakarni oplet |
| Spoljašnji plašt | TPE |
| Boja plašta | Braon |
| Najniža temperatura ugradnje | -30°C |
| Najviša temperatura (opterećen) | +65°C |
| Najviša temperatura (neopterećen) | +85°C |
| Eksplozivna okruženja | Ne |
| Sertifikat | CE |
| UV otporan | Da |
| Vrsta proizvoda | Električni grejni kabl |
| Model | IndAstro Lite |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | SST |
-
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl CAHT
-
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl WARM WATER PIPE
2.418,53рсдOriginalna cena je bila: 2.418,53рсд.2.176,68рсдTrenutna cena je: 2.176,68рсд. -
Električno grejanje
Grejni kabl MILLICABLE FLEX, 15W/m
17.607,96рсд – 58.551,60рсдRaspon cena: od 17.607,96рсд do 58.551,60рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl DEFROST 25
6.660,86рсд – 55.122,05рсдRaspon cena: od 6.660,86рсд do 55.122,05рсд -
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl DEFROST PIPE
1.182,36рсд – 1.745,93рсдRaspon cena: od 1.182,36рсд do 1.745,93рсд -
Električno grejanje
DEFROST WATER KIT
8.887,66рсд – 43.109,13рсдRaspon cena: od 8.887,66рсд do 43.109,13рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl sa termostatom ETM-15
6.711,84рсд – 20.149,68рсдRaspon cena: od 6.711,84рсд do 20.149,68рсд








