Grejni kabl sa termostatom ETM-15
6.711,84рсд – 20.149,68рсдRaspon cena: od 6.711,84рсд do 20.149,68рсд
Grejni kabl ETM-15 je namenjen za zaštitu od smrzavanja cevovoda i posuda. Grejni kabl održava potrebnu temperatura cevi tokom cele zime obezbeđujući pravilan i pouzdan rad. Grejni kabl se automatski uključuje/isključuje pomoću integrisanog termostata kao odgovor na temperaturu cevi.
✓ Plug & Play
✓ Radni napon 230 VAC
✓ Dvožilni grejni kabl sa UV otpornim plaštom
Sekcija za grejanje se sastoji od grejnog kabla sa dvostrukim jezgrom. Grejni kabl ETM-15 je opremljen hladnim kablom dužine 2 metra sa električnim utikačem na jednom kraju i sa završnom spojnicom na drugom kraju. Na prelazu između hladnog i grejnog dela je ugrađen bimetalni termostat u spojnici. Fabrički izrađena spojnica i krajnji završetak su pouzdane i zaštićene od prodora vlage.
Grejni kabl ETM-15 karakteriše niska potrošnja energije, pouzdana zaštita vodovodnih instalacija i kanalizacionih cevi od mraza i oštećenja, sprečava stvaranje kondenzacije usled vlage na cevima i samim tim produžava vek trajanja i smanjuje kvarove i operativne troškove.
Grejni kabl ETM-15 se lako instalira. Jednostavno pričvrstite grejni kabl pomoću aluminijumske trake na cev i uključite ga u električnu utičnicu.
| Napon | 230V |
| Izlazna snaga | 15-18W/m (na 230V) |
| Hladni kraj | 2.0m |
| Povezivanje hladnog kraja | Izliven sa termostatom |
| Najmanji prečnik savijanja | 30mm |
| Prečnik kabla | 7.0mm |
| Unutrašnja izolacija | Hemijski umrežen polietilen |
| Zaštitni ekran | Kalajisani bakarni oplet |
| Zaštitni provodnik | Kalajisani bakarni oplet |
| Spoljašnji plašt | PVC |
| Boja plašta | Plava |
| Najniža temperatura ugradnje | -20°C |
| Najviša temperatura (opterećen) | +65°C |
| Najviša temperatura (neopterećen) | +90°C |
| IP-klasa, krajnja zaptivka | IPX7 |
| Standardizacija | CE |
| Vrsta proizvoda | Električni grejni kabl sa termostatom |
| Model | ETM |
| Zemlja porekla | Rusija |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | I-WARM GmbH |
-
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl CAMT
1.451,40рсд – 2.390,00рсдRaspon cena: od 1.451,40рсд do 2.390,00рсд -
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl CAHT
-
Električno grejanje
TXLP TWIN
-
Električno grejanje
Grejni kabl FLEX 20
6.822,29рсд – 61.073,50рсдRaspon cena: od 6.822,29рсд do 61.073,50рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl DEFROST FLEX 7-12W
390,82рсдOriginalna cena je bila: 390,82рсд.351,74рсдTrenutna cena je: 351,74рсд. -
Električno grejanje
Grejni kabl PIPE 10
7.341,96рсд – 83.889,50рсдRaspon cena: od 7.341,96рсд do 83.889,50рсд











