RoofMate
641,45рсд Originalna cena je bila: 641,45рсд.577,31рсдTrenutna cena je: 577,31рсд.
RoofMate je industrijski samoregulišući grejni kabl koji se može koristiti za zaštitu od smrzavanja cevovoda i sudova, kao i za sprečavanje snega i leda na krovovima i olucima. Izlazna snaga se automatski prilagođava u zavisnosti od temperature okoline.
Zbog svojih samoregulacionih karakteristika grejni kabl RoofMate se neće pregrejati čak ni kada se kabl preklapa. Ovo garantuje maksimalnu sigurnost i pouzdanost. Instalacija RoofMate grejnog kabla je brza i jednostavna i ne zahteva posebne veštine ili alate. Zbog svoje paralelne konstrukcije, grejni kabl se može postaviti na licu mesta do tačne dužine bez ikakvih komplikovanih proračuna dizajna.
Grejni kabl RoofMate treba da se montira na delovima krova gde se mogu formirati slojevi leda, uključujući ledenice. U zavisnosti od uticaja sunca, preovlađujućeg smera vetra i oblika krova, kablovi se mogu montirati kako po celoj površini krova, tako i u odvojenim delovima.
Komponente za završetak, spajanje i priključak za napajanje dostupne su u praktičnim kompletima.
| Napon | 230V |
| Izlazna snaga | 12, 18 i 32 W/m (na 230V) |
| Poprečni presek vodova | 0.88mm² |
| Hladni kraj | Bez hladnog kraja |
| Povezivanje hladnog kraja | Komplet ConnKit RM |
| Najmanji poluprečnik savijanja | 25mm |
| Dimenzije | 10.2×5.3mm |
| Unutrašnje jezgro | Polu-provodna matrica |
| Zaštitni ekran | Bakarni oplet |
| Spoljašnji plašt | TPE |
| Boja plašta | Siva |
| Najniža temperatura ugradnje | -30°C |
| Najviša temperatura (opterećen) | +65°C |
| Najviša temperatura (neopterećen) | +85°C |
| Eksplozivna okruženja | Ne |
| Sertifikat | CE |
| UV otporan | Da |
| Vrsta proizvoda | Električni grejni kabl |
| Model | RoofMate |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | SST |
-
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl CAHT
-
Električno grejanje
Grejni kabl MILLICABLE 6
-
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl DEFROST PIPE
1.182,36рсд – 1.745,93рсдRaspon cena: od 1.182,36рсд do 1.745,93рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl MILLICABLE FLEX, 15W/m
17.607,96рсд – 58.551,60рсдRaspon cena: od 17.607,96рсд do 58.551,60рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl MILLICABLE FLEX 10
-
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/2R 10W/m
15.335,28рсд – 49.949,40рсдRaspon cena: od 15.335,28рсд do 49.949,40рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl sa termostatom ETM-15
6.711,84рсд – 20.149,68рсдRaspon cena: od 6.711,84рсд do 20.149,68рсд








