Razvodna kutija Ø70 9071-01
795,79рсд
→ Vijci obezbeđuju trajno pričvršćivanje.
→ Ulazi se mogu izbiti za kablove i vodove.
→ Kombinovano i prolazno ožičenje pomoću konektora za podršku.
→ Pričvršćivanje uređaja pomoću prethodno montiranih vijaka uređaja.
Dostupno za avansnu kupovinu
Kaiser kutije za ugradnju u šuplje zidove sa dokazanom tehnologijom montažnih papučica i poboljšanim karakteristikama proizvoda. Praktičan dizajn i veliki izbor ulaza za kablove i cevovode omogućavaju veliki broj primena. Dodatne kutije za ugradnju u zidove sa tankim pločama ili zidove od punog drveta upotpunjuju širok asortiman. VDE sertifikat potvrđuje visok nivo kvaliteta.
| EAN | 4013456221505 |
| IP klasa | IP 2X |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Za debljinu panela | 12,5 do 40 mm |
| Dubina | 50 mm |
| Ø otvora | 74 mm |
| Razmak zavrtnja | 67 mm |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 10/100 |
| Sertifikat | VDE |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 9071-01 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0200 G
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 211
1.463,01рсд – 2.648,21рсдRaspon cena: od 1.463,01рсд do 2.648,21рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд
















