Razvodna kutija Ø70 1172-92
314,35рсд
→ Ugradna kutija 1172-92 kružnog dizajna prečnika Ø 68mm.
→ Instalacija ugradne kutije je moguća pomoću KLEMMFIX® nosača.
→ Poklopci ove razvodne kutije se može ukloniti samo pomoću alata.
→ Za instalacione cevi M20.
Dostupno za avansnu kupovinu
Ugradna kutija kružnog dizajna standardnog prečnika Ø 70mm. Prečnik koji se podudara sa prečnikom ugradnih dozni omogućava ugradnju ove razvodne kutije bez upotrebe gipsa ili maltera. Jednostavnom primenom KLEMMFIX nosača ugradna kutija se ugrađuje utiskivanjem u već napravljen otvor u zidu. Ugradna kutija 1172-92 poseduje osam ulaza za instalacione cevi M20 koji se mogu upotrebiti i kao direktni ulazi za kablove. Ugradna kutija se isporučuje sa poklopcem i 2 zavrtnja.
| EAN | 4013456132504 |
| IP klasa | IP 20 |
| Test užarene žice | 650 °C |
| Dubina | 36 mm |
| Razmak između vijaka | 67 mm |
| Ulaz M20 | 8 |
| Predviđeno za redne stezaljke | 6×1,5 mm² ili 5×2,5 mm² |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Pakovanje | 25/250 |
| Sertifikat | DIN EN 60529, DIN VDE 0606-1 |
| Vrsta proizvoda | Ugradna kutija |
| Model | 1172-92 |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Nemačka |
| Proizvođač | KAISER-ELEKTRO |
-
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 0600 R
1.500,00рсд – 1.700,32рсдRaspon cena: od 1.500,00рсд do 1.700,32рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 2500 G
3.532,06рсд – 11.962,70рсдRaspon cena: od 3.532,06рсд do 11.962,70рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 5000 G
6.375,65рсд – 21.724,37рсдRaspon cena: od 6.375,65рсд do 21.724,37рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0200 G
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija KF 0200 B
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд








