Strujni razdelnik THH 631
6.274,30рсд – 10.426,01рсдRaspon cena: od 6.274,30рсд do 10.426,01рсд
Strujni razdelnik THH 631 sastoji se od razvodne kutije sa priključnicama sa 3 kablovska ulaza prečnika 7.0 do 13.5 mm. Strujni razdelnik se isporučuje u kompletu sa 3 utična konektora THB 405 (2 utikača + 1 priključnica). Kablovski konektor se isporučuje sa integrisanom rednom stezaljkom sa 2, 3, 5 ili 6 polova. Stepen zaštite IP65.
Strujni razdelnici THH 631 su pogodani za nezaštićene instalacije na otvorenom prostoru. Otporni su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) u svim smerovima. Stepen zaštite strujnog razdelnika je IP 65. Kablovski konektori THH 631 pogodni su za instalacije i pokretne uređaje koje zahtevaju povremeno rastavljanje ili premošćavanje. Strujni razdelnik THH 631 izrađuje se u 4 varijante:
- THH.631.B2A : Strujni razdelnik, 3 ulaza Ø7-13.5mm, 25A, stezaljke 2P, 0.5-1.5mm²
- THH.631.B3A : Strujni razdelnik, 3 ulaza Ø7-13.5mm, 25A, stezaljke 3P, 0.5-2.5mm²
- THH.631.B4A : Strujni razdelnik, 3 ulaza Ø7-13.5mm, 17.5A, stezaljke 5P, 0.5-1.5mm²
- THH.631.B5A : Strujni razdelnik, 3 ulaza Ø7-13.5mm, 17.5A, stezaljke 6P, 0.5-1.5mm²
Kod strujnog razdelnika THH 631 spajanje i zaptivanje utičnih konektora THB 405 se vrši pomoću plastične navojne čaure. Plastična navojna čaura poseduje plastični mehanizam zaključavanja takozvani „bajonet“. Utični konektori THB 405 se isporučuju sa uvodnicima, opseg zaptivanja Ø7.0-13.5mm.
Kod strujnog razdelnika THH 631 prstenovi za zaptivanje, između utikača i priključnice, se izrađuju od silikona. Kablovske zaptivke unutar uvodnika se izrađuju od termoplastičnog elastomera.
| Broj kablovskih ulaza | 3 |
| Prečnik kabla | 7.0 – 13.5 mm |
| Nominalni napon | Un = 400 V AC |
| Nominalna struja | THH.631.B2A – In = 25 A THH.631.B3A – In = 25 A THH.631.B5A – In = 17.5 A THH.631.B6A – In = 17.5 A |
| Materijal | PA66 (Poliamid) |
| IP klasa | IP 65 |
| Spoljne dimenzije | 235.0 x 159.0 x 43.0 mm |
| Redne stezaljke | THH.631.B2A – 2P, 0.5-1.5mm² THH.631.B3A – 3P, 0.5-2.5mm² THH.631.B5A – 5P, 0.5-1.5mm² THH.631.B6A – 6P, 0.5-1.5mm² |
| Temperatura okoline | -40°C do +125°C |
| Otpornost na koroziju | Salt mist test : EN60068-2-11:2000 |
| IK klasa | IK07 |
| Toksični uticaj | Bez halogena |
| Težina | THH.631.B2A – 215.8g THH.631.B3A – 229.8g THH.631.B5A – 252.9g THH.631.B6A – 264.5g |
| Sertifikat | EN 61984:2009, CE |
| Vrsta proizvoda | Strujni razdelnik |
| Model | THH 631 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Zemlja uvoza | Italija |
| Proizvođač | TECHNO |
-
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJEKablovski konektoriKablovska spojnica THB 392 L
2.560,27рсд – 3.057,28рсдRaspon cena: od 2.560,27рсд do 3.057,28рсд -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M16
829,64рсд – 1.094,71рсдRaspon cena: od 829,64рсд do 1.094,71рсд -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 391
750,62рсд – 1.554,77рсдRaspon cena: od 750,62рсд do 1.554,77рсд -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 392
2.762,62рсд – 3.297,86рсдRaspon cena: od 2.762,62рсд do 3.297,86рсд -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 399 D
1.735,73рсд – 2.242,94рсдRaspon cena: od 1.735,73рсд do 2.242,94рсд -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 391 L PANEL M20
771,01рсд – 1.600,65рсдRaspon cena: od 771,01рсд do 1.600,65рсд










