Razvodna kutija KF 3500 B
4.084,45рсд – 18.368,08рсдRaspon cena: od 4.084,45рсд do 18.368,08рсд
Kablovska razvodna kutija KF 3500 B je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. KF 3500 B se isporučuje sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija KF 3500 B je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite kutije je IP 66 ili IP 67 u zavisnosti od dogradnih uvodnika koji se instaliraju.
Kablovska razvodna kutija KF 3500 B izrađuje se u 2 varijante:
- KF 3500 B : Polikarbonat, 295x225x122 mm, bez stezaljki, boja crna, RAL 9011
- KF 3535 B : Polikarbonat, 295x225x122 mm, stezaljke 5P 16-35mm², boja crna, RAL 9011
Razvodne kutije KF 3500 B se isporučuju sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika tipa M25, M40 ili M50. Kod razvodnih kutija KF 3500 B zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | KF 3500 B Ui = 1000 V AC/DC KF 3535 B Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | KF 3500 B – neodređeno KF 3535 B – 125A |
| Materijal | PC-GFS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67 |
| Ugradne dimenzije | 260x190x106 mm |
| Spoljne dimenzije | 295x225x122 mm |
| Redne stezaljke | KF 3500 B – Bez stezaljki KF 3535 B – 5p 16-35mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK09 (10 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | KF 3500 B – 1,024 kg KF 3535 B – 2,152 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE, DNV GL |
| Posebne izvedbe | UV otporno, otporno na temperaturu, zaštićeno od kiše, otporno na slanu vodu |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | KF 3500 B, KF 3535 B |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 G
602,17рсд – 1.452,17рсдRaspon cena: od 602,17рсд do 1.452,17рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 5000 G
6.949,64рсд – 21.325,90рсдRaspon cena: od 6.949,64рсд do 21.325,90рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0200 B
546,58рсд – 1.526,28рсдRaspon cena: od 546,58рсд do 1.526,28рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0400 G
750,28рсд – 1.834,61рсдRaspon cena: od 750,28рсд do 1.834,61рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 212
1.223,42рсд – 1.450,27рсдRaspon cena: od 1.223,42рсд do 1.450,27рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1000 G
1.034,79рсд – 2.253,18рсдRaspon cena: od 1.034,79рсд do 2.253,18рсд












